Nowa stacja ładująca Belkin BOOST↑CHARGE™ PRO 2 w 1

Stacja dokująca do ładowania bezprzewodowego Belkin BOOST↑CHARGE™ PRO 2‑in‑1 z technologią MagSafe dostępna ma minimalistyczny wygląd, który może dobrze pasować do niektórych wnętrz.

Stacja dokująca do ładowania bezprzewodowego Belkin BOOST↑CHARGE™ PRO 2‑in‑1 z technologią MagSafe

Firma Belkin wypuściła nową stację dokującą do ładowania bezprzewodowego Belkin BOOST↑CHARGE™ PRO 2‑in‑1 z technologią MagSafe, w której liczy się przede wszystkim wygląd. Tak, oferuje funkcje, których można oczekiwać od ładowarki za 689 zł, w tym możliwość szybkiego ładowania iPhone’ów za pomocą MagSafe i zegarków Apple Watch. Ale jeśli zdecydujesz się na zakup nowej stacji ładującej, prawdopodobnie największy wpływ na decyzję będzie miał jej wygląd.

Sprawdź też: Ładowarka UGREEN Nexode 100W ma MagSafe i USB-C

Belkin BOOST↑CHARGE™ PRO 2‑in‑1 oferowana jest w dwóch neutralnych kolorach, piaskowym lub antracytowym (zasadniczo nazwany jako „węgiel drzewny”), „stacja dokująca osiąga oszałamiający wygląd przypominający kamień, płynnie wtapiając się w otoczenie, niezależnie od tego, czy jest umieszczona na szafce nocnej, blacie kuchennym czy biurku” – pisze Belkin w swojej notce prasowej.

Potraktuj język marketingowy firmy Belkin z przymrużeniem oka, ale uważam, że ładowarka ma naprawdę ładną estetykę.

Kąt nachylenia podkładki MagSafe na górze ładowarki można również regulować, co oznacza, że można używać ładowarki pod kątem jako stojaka w trybie czuwania (StandBy) lub ustawić ją na płasko, aby łatwiej ładować inne urządzenia, takie jak słuchawki AirPods. Możesz ładować zegarek Apple Watch na osobnej podkładce wystającej z tyłu ładowarki.

Zdjęcie osoby kładącej iPhone’a w stronę nowej stacji dokującej do ładowania bezprzewodowego Belkin BOOST↑CHARGE™ PRO 2‑in‑1 z technologią MagSafe
fot. Belkin

Nową stację dokującą – pełna nazwa „Stacja dokująca do ładowania bezprzewodowego Belkin BOOST↑CHARGE™ PRO 2‑in‑1 z technologią MagSafe” – dostępna jest do kupienia w sklepie internetowym firmy Apple – i będzie można zamawiać ją od 7 listopada 2023 roku.

Jest to po prostu najnowsza ciekawa ładowarka firmy Belkin, obejmująca slot na iPhone’a, AirPodsy i Apple Watcha (z krążkiem ładującym z wbudowaną podpórką).

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Belkin | Apple | The Verge