Pilotuj samolot jak zawodowiec w apce „Airline Commander: Loty 3D”

Wybierz trasę rozważnie, aby osiągnąć maksymalny zysk. Mobilny symulator lotów Airline Commander: Loty 3D od RORTOS SRL to prawdziwy odlot.

Gra Airline Commander: Loty 3D - pilotuj samolot jak zawodowiec!
Gra Airline Commander: Loty 3D – pilotuj samolot jak zawodowiec!

Jesteś doświadczonym pilotem i właśnie podchodzisz do lądowania na lotnisku Heathrow w Londynie. Klapy? Ustawione. Podwozie? Opuszczone. Silnik numer trzy? Właśnie się zapalił. Witaj w świecie lotów! W Airline Commander: Loty 3D nie tylko latasz, lecz także zarabiasz pieniądze na kupno nowych maszyn. Zarządzasz biznesem oraz zasiadasz za sterami samolotu. Masz oko na opłacalną trasę do portu lotniczego Stambuł-Atatürk? Najpierw musisz zdobyć większy samolot i nauczyć się nim lądować w trudnych warunkach.

Może Ci się spodobać: Zarządzaj pasami startowymi w „World of Airports”

Podobnie jak w rzeczywistości, tutaj do sterowania samolotem potrzebna jest pewna ręka. Delikatnie przechylaj urządzenie i łagodnie obchodź się z przepustnicą, bo nawet niewielka zmiana może mieć duży wpływ na zachowanie samolotu (albo jego upadek!).

Włoskie studio Rortos bez wątpienia lubi latanie — w ich grach, dostępnych w App Store, możesz pilotować samoloty pasażerskie, śmigłowce, myśliwce i nie tylko.

Tanie loty to już przeszłość? Nie, jeśli zagrasz w Airline Commander – najbardziej realistyczny symulator samolotu za darmo! Zasiądź za sterami i poczuj się jak prawdziwy pilot samolotu w trybie gry dla początkujących lub zaawansowanych. Stwórz własną linię lotniczą, inwestuj w samoloty i podbij światowy rynek lotniczy!.

Symulator samolotu Airline Commander to m.in.:

  • Duży wybór maszyn: samoloty pasażerskie, turbośmigłowe, odrzutowe, jedno i dwupokładowe.
  • Szeroki wybór węzłowych portów lotniczych, setki metrów pasów przeznaczonych na kołowanie i tysiące kilometrów dróg powietrznych, które zabiorą Cię do największych lotnisk świata.
  • Setki realistycznych portów lotniczych i pasów startowych. Zdjęcia satelitarne HD, mapy lotnicze i system globalnej nawigacji dla każdego regionu i lotniska.
  • Tysiące nieprzewidzianych sytuacji, w których musisz poradzić sobie jako pilot samolotu.
  • Ruch powietrzny w czasie rzeczywistym – samoloty w powietrzu i w portach lotniczych.
  • Uproszczony tryb gry z systemem asystenta nawigacji lub pełny symulator samolotu dla zaawansowanych użytkowników gry.
  • Realistyczny start SID/STAR oraz procedury lądowania samolotu: odpychanie, kołowanie i możliwość dokowania.
  • Tryb rywalizacji: udowodnij, że najlepszy pilot samolotu to ty!.
  • Realistyczne pory dnia: słońce, księżyc, gwiazdy – wszystko w realistycznych warunkach pogodowych.
  • Możliwość personalizacji barw własnych linii lotniczych.

Czy leci z nami pilot?

Latanie to niełatwa sprawa. Na szczęście gry lotnicze takie jak darmowy symulator samolotu Airline Commander posiadają własny samouczek. Kilka minut gry i samoloty pasażerskie przestaną być zagadką. Licencjonowany pilot samolotu – to brzmi dumnie!

Załóż własne linie lotnicze

Pierwszy lot za tobą – pora zdobyć kontrakty i zainwestować w nowe samoloty. Gra Airline Commander pozwala latać w rzeczywistych warunkach pogodowych i z uwzględnieniem prawdziwych lotów. Odkrywaj nowe trasy, lotniska i rozwijaj linie lotnicze. Ten darmowy symulator samolotu sprawi, że naprawdę podniesiesz umiejętności jako pilot samolotu.

Realistyczne latanie dla miłośników lotnictwa

Nawet najlepszy pilot samolotu miewa problemy – szczególnie, gdy chodzi o tak realistyczny symulator samolotu jak Airline Commander. Nawet jeśli od lat pilotujesz samoloty, darmowe gry symulacyjne tego rodzaju mogą Cię zaskoczyć! Zaawansowany tryb gry to m.in. awaria czujników, instrumentów, ASM, zbiorników paliwa, podwozia i silników. Usterka lotek, sterów, hamulców pneumatycznych i radaru. Do tego wszystkiego silne wiatry, turbulencje czy mgła – Airline Commander to darmowy symulator latania będący spełnieniem marzeń każdego miłośnika lotnictwa.

Uproszczony tryb gry dla początkujących

Dopiero zaczynasz? Symulator samolotu Airline Commander posiada darmowy tryb gry dla początkujących, który sprawi, że samoloty będą łatwiejsze w obsłudze: czas startu i lądowania będzie krótszy, a samoloty rzadziej będą mieć problemy techniczne. Airline Commander to realistyczna gra lotnicza, jednak nie każdy musi od razu latać jak as lotnictwa.

Airline Commander: Loty 3D
Airline Commander: Loty 3D

Dostosuj swoje samoloty

Symulatory samolotu często pozwalają spersonalizować swoje samoloty. Darmowa gra Airline Commander nie jest w tym względzie wyjątkiem! Maluj samoloty wedle uznania i podziwiaj ich wygląd 3D. Twoje linie lotnicze muszą się wyróżniać!

Tworząc ten realistyczny symulator latania, twórcy gry RFS – Real Flight Simulator wznieśli latanie w grach mobilnych na zupełnie nowy poziom. Loty w Airline Commander dostarczą ci wrażeń, jakich nie zapewni ci żadna inna darmowa gra lotnicza. POBIERZ TERAZ i podbij przestworza!.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: App Store