Zarządzaj pasami startowymi w „World of Airports”

Jeśli chcesz się zamienić w marszałka („follow me”) na lotnisku i koordynować ruchem naziemnym na lotnisku, to „World of Airports” Ci to ułatwi!

Gra mobilna „World of Airports”

Gdy mowa o samolotach, zwykle zwracamy uwagę na pilotów. Ale gra World of Airport skupia się na cichych bohaterach, którzy sprzątają zaśmiecone pokłady, transportują wypchane walizy przez pas startowy i dokładają wszelkich starań, by pasażerowie dotarli na miejsce bezpiecznie i na czas.

Sprawdź też: Paczkomat na rzeczy nieloty i kapsuły do spania na lotnisku Chopina!

Co nam się podoba: Staranie się, by przyloty i odloty odbywały się tak sprawnie, jak to tylko możliwe. Decydujesz o wszystkim — od zarządzania personelem po kontrolę lotów — ale ruch samolotów będzie przebiegał zgodnie z rozkładem tylko wtedy, gdy będziesz mądrze dysponować ograniczonymi zasobami lotniska.

Wskazówka: Nie marnuj zasobów na zbyt wiele rzeczy naraz, zwłaszcza na początku, gdy musisz skupić się na tym, by jak najszybciej wysłać w kolejną podróż samoloty, które właśnie wylądowały. 

Zanurz się w fantastycznym świecie lotniczym i organizacyjnym.

World of Airports to gra strategiczna skupiająca się na zarządzaniu lotniskami. Możesz wcielić się w kontrolera ruchu lotniczego i opracować jedno z wielu międzynarodowych lotnisk, które są dokładnie renderowane w realistycznym 3D. Dołącz do ogromnej społeczności entuzjastów lotnisk, samolotów i lotnictwa w World of Airports. Ta gra oferuje więcej niż tylko typowe doświadczenie potentata na lotnisku lub symulatora lotu. Zapewnia zaawansowane gry lotnicze, symulatory lotnisk i funkcje zarządzania liniami lotniczymi.

Zrzut ekranu z gry  „World of Airports”
Zrzut ekranu z gry „World of Airports”

Pomóż pilotom w parkowaniu samolotów. Zostań menedżerem lotniska!

  • Poznaj szczegółową symulację ruchu na lotnisku.
  • Kontroluj ruch lotniczy i zarządzaj personelem lotniska, aby zapewnić płynne działanie.
  • Obsługuj samoloty innych graczy w ramach rozgrywki wieloosobowej.
  • Ciesz się oszałamiającą, prawdziwą grafiką 3D.
  • Zarabiaj pieniądze, aby ulepszyć swój personel i obiekty lotniskowe.
  • Zajmij najwyższe miejsca w światowych rankingach.
  • Odblokuj nowe lotniska i barwy samolotów w miarę postępów w grze.
  • Zdobywaj osiągnięcia, aby wywołać specjalne wydarzenia na swoich lotniskach.

Poznaj twórców: World of Airports to dzieło Flyboys Games, małego studia z Czech, założonego przez miłośników lotnictwa.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: App Store