„Alec Baldwin. Szok i smutek” od dziś w serwisie Vodylla

Strzelanina z udziałem Aleca Baldwina na planie filmu „Rust” była jednym z najbardziej tragicznych wydarzeń w historii kina od wielu dziesięcioleci.

„Alec Baldwin. Szok i smutek” w serwisie Vodylla

Mimo upływu dwóch lat od tamtych strasznych chwil, śmierć Halyny Hutchins nadal skrywa wiele tajemnic. Czy pragniesz poznać prawdę? Polska premiera filmu dokumentalnego Alec Baldwin. Szok i smutek już 30 października 2023 roku, wyłącznie na platformie streamingowej VODYLLA. To miał być zwyczajny dzień na ranczu Bonanza Creek. Gdy Alec Baldwin przypadkowo oddał strzał z rewolweru, ekipa filmowa pracująca nad produkcją Rust nie zwróciła na to początkowo uwagi. Przecież byli na planie westernu…

Wszystko zmieniło się w momencie, kiedy zobaczyli krew. Śmierć operatora kamery Halyny Hutchins wstrząsnęła nie tylko Hollywood, ale także całym światem. Do dzisiaj wielu ludzi zadaje sobie jedno, fundamentalne pytanie: „Jak mogło dojść do tej tragedii?” Film dokumentalny Alec Baldwin. Szok i smutek przybliża te chwile i próbuje odpowiedzieć na wiele pytań, które nadal pozostają bez odpowiedzi.

Film Roxane Schlumberger skupia się nie tylko na rozmowie z samym Baldwinem, ale także zawiera wypowiedzi innych osób zaangażowanych w produkcję filmu oraz świadków tragedii. Przedstawia wizualizację miejsca wypadku i głosy ekspertów. Oprócz aspektu dochodzenia i poszukiwania prawdy, poświęca uwagę także ludzkim emocjom, które towarzyszą stracie bliskiej osoby.

Jak to możliwe, że laureat trzech Złotych Globów, słynny aktor i producent, mógł wziąć do ręki broń z prawdziwą amunicją, co doprowadziło do tragicznej śmierci jednego z członków ekipy i ranienia drugiego? Kto jest odpowiedzialny? Kto zawinił?

„Alec Baldwin. Szok i smutek” w serwisie Vodylla

Na te i wiele innych pytań znajdziesz odpowiedzi już 30 października na platformie streamingowej Vodylla. Dokument Alec Baldwin. Szok i smutek – premiera w poniedziałek 30 października 2023 roku.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: VODYLLA