PayU oferuje natychmiastowe wpłaty pieniędzy na kartę dzięki integracji z Mastercard Send™

Dzięki pełnej integracji PayU GPO z platformą Mastercard Send klienci biznesowi firmy będą mogli oferować swoim klientom wpłaty środków na karty w czasie niemal rzeczywistym.

Mastercard I PayU oferuje natychmiastowe wpłaty pieniędzy na kartę dzięki integracji z Mastercard Send™
Mastercard I PayU oferuje natychmiastowe wpłaty pieniędzy na kartę dzięki integracji z Mastercard Send™

Serwis PayU rozszerza wachlarz możliwości przesyłania pieniędzy w ramach świadczonych przez siebie usług. Wdrożenie Mastercard Send w PayU umożliwia natychmiastową wpłatę środków na kartę płatniczą o każdej porze dnia, również w weekendy i święta. Firmy, które zdecydują się na skorzystanie z Mastercard Send za pośrednictwem PayU, będą mogły szybko i bezpiecznie wpłacać środki na karty swoich klientów, np. z platform sprzedażowych, z tytułu odszkodowania, wygranych w grach losowych i zakładów czy zwrotu kaucji.

Sprawdź też: Mastercard usprawnia rozwój innowacji w obszarze blockchain

Szerokie możliwości zastosowania platformy pozwalają na transfer pieniędzy w różnych walutach, na karty z wielu krajów świata. 

Już teraz natychmiastowe wpłaty na karty Mastercard są dostępne dla organizatorów zbiórek na platformach crowdfundingowych zrzutka.pl i 4fund.com, a co za tym idzie osoby potrzebujące mogą otrzymać zebrane środki natychmiast po zakończeniu zbiórki. To duża zmiana i znaczące ułatwienie dla szukających wsparcia użytkowników platformy.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: PayU | Mastercard