Poprowadź wrogów do zguby w grze „Maze Defenders”

„Maze Defenders – Tower Defense” to trójwymiarowa gra typu tower defense, w której kluczem do wygranej są labirynty i dostosowywanie wież!

Maze Defenders - Tower Defense

Nadchodzą! Ale jeśli odpowiednio wszystko zaplanujesz, nieustępliwi złoczyńcy nie będą mieli szans dotrzeć do Twojego królestwa w Maze Defenders – Tower Defense. Buduj niemożliwe do przebycia ściany, ulepszaj wieże, rzucaj potężne zaklęcia i wykorzystuj podstępne pułapki, by pozbyć się kolejnych fal przeciwników.

Zobacz też: Auto Defense – kosmiczna gra typu „tower defense” od Gameloft

Co Ci się spodoba — tworzenie idealnego labiryntu. Tutaj wieżyczka z laserem, tam ogniowa — oglądanie, jak wrogowie się w tym wszystkim gubią, to prawdziwa frajda. A dzięki dziesiątkom struktur do odblokowania możesz wypróbowywać różne strategie. Właśnie udało Ci się stworzyć świętą wieżę, ciskającą piorunami? Postaw kilka obok totemu szybkości i zobacz, co się stanie.

Im bardziej zagmatwany labirynt, tym większe obrażenia zadasz. Nie pozwól wrogom dotrzeć do wyjścia!

Wskazówka: Ściany są tanie i skutecznie powstrzymają wrogów. Ale jeśli chcesz stworzyć naprawdę niebezpieczną przeprawę, zacznij sprzedawać ściany i stawiać wieżyczki, gdy tylko uda Ci się zebrać trochę dodatkowego złota. Każde pole się liczy!

Maze Defenders to fantastyczna gra typu tower defense, podobna do klasycznych tytułów. Twórz zaawansowane labirynty, aby wrogowie mogli podróżować, rozstaw swój arsenał ponad 17 wież i rzucaj potężne zaklęcia za pomocą swojego Konstruktora. Podczas każdej rundy wrogowie będą próbowali przełamać twoją obronę, twoim zadaniem jest obrona królestwa za wszelką cenę. Ulepszaj swoje wieże za pomocą drzewek talentów, twórz potężne runy i łącz efekty wież, aby uzyskać najlepszą siłę ognia!

Ekrany z gry „Maze Defenders - Tower Defense”
Ekrany z gry „Maze Defenders – Tower Defense”

Najpotężniejszym narzędziem jest labirynt — twórz długie labirynty, którymi mogą podróżować twoi wrogowie. Wykorzystaj najlepszą strategię w tym starciu wież i broń królestwa przed szalejącymi wojnami o wieże!

Główne cechy gry „Maze Defenders”

  • Bezpłatne umieszczanie wieży, stwórz własny labirynt!
  • Ponad 20 unikalnych wież do rozstawienia.
  • Świat fantasy 3D.
  • Twórz specjalistyczne runy, które pozwalają budować potężne konstrukcje dla twoich Wież.
  • Zbuduj swój labirynt! Epickie szaleństwo w obronie wieży czeka.
  • Wdróż potężnych budowniczych Royale, każdy budowniczy ma swoje własne moce.
  • Poziomy obrony wieży z bossami i niekończące się poziomy td będą dla ciebie wyzwaniem

Twoje umiejętności zostaną wystawione na próbę na każdej mapie w tej niezależnej grze przygodowej typu tower defense. Zaplanuj obronę swojej bazy, buduj wieże i rzucaj ogniste zaklęcia na orków, nieumarłych i inne siły zła. Jesteś obrońcą labiryntu – a w zasadzie wieży, więc musisz zastosować najlepszą strategię, aby twoja obrona się utrzymała.

Zainspirowana starymi grami z tego gatunku, w których znaleźliśmy lub pokochaliśmy gry TD (Tower Defense), jest to gra dla każdego prawdziwego fana obrony wieży! Gra nie wymaga połączenia z internetem.

Poznaj twórcę: Maze Defenders to pierwsza w App Store gra niezależnego szwedzkiego twórcy Johana Lindberga, którą pobierzesz bezpłatnie na iOS-a i Androida:

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: App Store