Halloweenowa niespodzianka dla fanów horrorów w CDA Premium

W CDA Premium dostępna jest już specjalna sekcja „Najlepsze filmy na Halloween”, która zawiera blisko 1300 pozycji.

Filmy na Halloween w CDA Premium

Jest to prawdopodobnie największy dostępny katalog horrorów i filmów grozy spośród wszystkich działających w Polsce platform VOD. Sekcja dostępna jest dla użytkowników CDA Premium na aplikacji mobilnej (wersja na Androida jest już dostępna, wersja na iOS-a będzie zaktualizowana 29 października 2023 roku) oraz na wszystkich telewizorach wspierających Smart TV.

Przeczytaj też: Nowy sezon „American Horror Story: Oczekiwanie” i inne halloweenowe produkcje na Disney+

Zakładka podzielona jest na kilka kategorii: „Polecane”, „Najlepsze filmy na Halloween”, „Nawiedzone domy, duchy i opętania”, „Thrillerry o zjawiskach nadprzyrodzonych” oraz „Trzymające w napięciu filmy grozy”. Selekcji dokonywali redaktorzy CDA Premium kierując się własnymi opiniami oraz ocenami i popularnością poszczególnych filmów.

Katalog horrorów dostępny na CDA Premium wynosi blisko 1300 pozycji i jest to najprawdopodobniej największy tego typu zbiór filmów spośród działających w Polsce serwisów streamingowych. Fani kina grozy znajdą w CDA Premium zarówno ponadczasowe klasyki, jak i stale dodawane nowości.

Wśród tych pierwszych można wymienić choćby takie pozycje jak „Smakosz”, „Hotel zła”, „Głosy”, „REC”, „Sinister”, czy „Dziedzictwo”, ale także znacznie starsze pozycje jak kultowa „Teksańska masakra piłą mechaniczną” czy „Noc żywych trupów”. Z kolei druga grupa, czyli nowości, stanowi największą część katalogu. Wśród nich można wymienić choćby „Wybaw nas”, „W zamknięciu”, „Kukułcze jajo”, czy tylko nieco starsze jak „Naznaczony”, „Ferrifier – masakra w Halloween”, „Numer 32”, „Ghostland” czy „Babadock”. 

W tak dużym katalogu wszyscy widzowie na pewno odnajdą coś dla siebie. Udanego straszenia w Halloweenową noc życzy redakcja CDA Premium, która przygotowała selekcję filmów. 

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: