Rusza loteria w Mój Orange ze 123 nagrodami!

Operator komórkowy Orange Polska wystartował z kolejną niespodzianką dla użytkowników aplikacji mobilnej Mój Orange.

Loteria „Graj z Orange, tylko w apce Mój Orange”
Loteria „Graj z Orange, tylko w apce Mój Orange”

Tym razem w loterii Mój Orange o naziwe „Graj z Orange, tylko w apce Mój Orange” pula nagród to aż 123 prezentów. Do wygrania są topowe smartfony: iPhone 14 Pro, dwa Samsungi Galaxy S23 Ultra i 120 nagród pieniężnych o wartości 100 zł. W konkursie mogą brać udział klienci indywidualni – zarówno korzystający z oferty na abonament, jak i na kartę.

Sprawdź też: W Orange Flex możesz wyciągać niewykorzystane GB!

Wystarczy, że zarejestrują się w loterii poprzez aplikację Mój Orange, tzn.: podadzą adres e-mail, zaakceptują regulamin i potwierdzą, że mają ukończone 18 lat. Można wziąć udział tylko raz, a po zgłoszeniu w aplikacji użytkownik otrzyma się komunikat potwierdzający rejestrację.

Akcja trwa od 25 października do 22 listopada 2023 roku. Losowanie odbędzie się 29 listopada 2023 roku. Nagrodzeni użytkownicy zostaną indywidualnie poinformowani. Szczegóły dotyczące loterii i możliwości wzięcia w niej udziału znajdziecie w aplikacji Mój Orange w zakładce.

W aplikacji Mój Orange nie tylko można mieć wgląd do swojego konta i wygodnie opłacać rachunki, ale też korzystać z licznych bonusów. Co tydzień można odbierać prezenty w ramach akcji Środy z Mój Orange (m. in. dodatkowe GB, zniżki, usługi gratis). Jeśli jeszcze nie macie na swoim smartfonie – warto pobrać.

Sprawdź regulamin loterii promocyjnej „Graj z Orange, tylko w apce Mój Orange”.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Orange Polska