Rozgrywka grupowa w Pokémon GO już od dziś!

Gra Pokémon GO staje się jeszcze bardziej społecznościowa — firma Niantic ogłosiła najnowszą funkcję w Pokémon GO: Party Play.

Pokémon GO - Party Play (Rozgrywki grupowe)

Dzięki temu rozwiązaniu grupy 2-4 znajomych (posiadających poziom 15 lub wyższy) wreszcie mogą połączyć siły, aby podjąć wspólne wyzwania, odblokować bonusy i wchodzić ze sobą w interakcje. Funkcja Party Play jest dostępna od dziś, 17 października! Jesteście gotowi na nowy sposób wspólnej gry ze znajomymi w Pokémon GO? Dzięki funkcji Rozgrywka grupowa możecie razem cieszyć się grą i wykonywać wyzwania – a wszystko to w ramach jednego, wspólnego doświadczenia w grze.

Przeczytaj też: Z funkcją Trasy w Pokémon GO odkryjesz świat w zupełnie nowy sposób!

Funkcja Rozgrywki grupowej pozwala nawet czterem trenerom posiadającym poziom 15 lub wyższy połączyć się w grupę w celu wspólnego grania. Dzięki temu będzie możliwe zobaczenie nie tylko swojego awatara, ale też awatarów znajomych na mapie w grze.

Na swoim profilu trenera można znaleźć nową zakładkę „Party”, z której gracze dowiedzą się w dowolnej chwili, co dzieje się w ich grupie. Będą mogli także pochwalić się najważniejszymi wydarzeniami z grupy ze wszystkimi!

Wyzwania grupowe

Przewidziane wyzwania grupowe dotyczyć będą kręcenia PokéStopami, Raidów, łapania Pokémonów i nie tylko. Dodatkowo, podczas Raidów ze swoją grupą można aktywować nowy bonus – Moc grupy – która podwaja obrażenia ataków ładowanych Pokémonów!

Niezależnie od tego, czy Trenerzy chcą godnie reprezentować swój zespół, podjąć się nowych wyzwań lub wspólnie tworzyć nowe wspomnienia podczas łapania Pokémonów – rozgrywka grupowa umożliwi im to. Gdy zakończą rozgrywkę w grupie, otrzymają spersonalizowane podsumowanie w formie graficznej, zawierające osiągnięcia wraz z awatarami członków grupy.

Ekskluzywne koszulki z motywem Eevee dla całej grupy!

W ramach nowego Special Research: Welcome Party – trenerzy będą mogli otrzymać ekskluzywne koszulki z motywem Eevee, Vaporeona, Jolteona i Flareona.

Pokémon GO - Party Play (Rozgrywki grupowe)
Pokémon GO – Party Play (tworzenie grupy – rozgrywki grupowej)

Połączcie się w grupę i ruszajcie do świata Pokémon GO już dziś! Aby dowiedzieć się więcej o Party Play, w tym zapoznać się ze szczegółowym samouczkiem dotyczącym tworzenia i dołączania do imprez, zapraszamy do odwiedzenia bloga Pokémon GO!

Pobierz grę Pokémon GO na swoje urządzenie:

Podczas gry w Pokémon GO należy zwracać uwagę na swoje otoczenie i postępować zgodnie z wytycznymi lokalnych organów ds. zdrowia. Nadchodzące wydarzenia mogą ulec zmianie. Aby być na bieżąco, obserwujcie nasze profile w mediach społecznościowych, włączcie powiadomienia push i zapiszcie się do naszego biuletynu e-mail.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Niantic