Z funkcją Trasy w Pokémon GO odkryjesz świat w zupełnie nowy sposób!

Odkrywajcie świat ze społecznością Pokémon GO w roli przewodników! Wyznaczcie własną ścieżkę, aby pokazać swoje ulubione miejsca, i pokonajcie trasy innych trenerów z okolicy, by sprawdzić, gdzie oni lubią chodzić.

Pokémon GO Routes (Trasy)

Trasy mogą wyznaczać wszyscy trenerzy lubujący się w podróżowaniu – także i Ty! Na trasach innych trenerów mogą czekać na Was nie lada niespodzianki. Może spotkacie bardzo rzadkiego Pokémona? Nowego przyjaciela lub przyjaciółkę do wspólnego rajdowania? Załóżcie buty i w drogę!

Uczcijcie dodanie do gry Tras, biorąc udział w wydarzeniu Blaze New Trails!

Pora wybrać się na wycieczkę w stronę horyzontu i przeżyć zupełnie nowe przygody w Pokémon GO. Z przyjemnością ogłaszamy, że dzisiaj dodamy do gry nową funkcję – Trasy! Aby uczcić tę wyjątkową okazję, przygotowaliśmy także zupełnie nowe wydarzenie: Blaze New Trails!

Zobacz też: 7. rocznica Pokémon GO i masa atrakcji!

Ponadto legendarny Pokémon Zygarde – Pokémon porządku – zadebiutuje w Pokémon GO w ramach Special Researchu „From A to Zygarde”! Chodzą słuchy, że Zygarde może mieć coś wspólnego z Trasami…

Aby dowiedzieć się więcej o Trasach, Zygarde i jego różnych formach, odwiedźcie stronę poświęconą Trasom!

Pobierz grę Pokémon GO na swoje urządzenie:

Podczas gry w Pokémon GO należy zwracać uwagę na swoje otoczenie i postępować zgodnie z wytycznymi lokalnych organów ds. zdrowia. Nadchodzące wydarzenia mogą ulec zmianie. Aby być na bieżąco, obserwujcie nasze profile w mediach społecznościowych, włączcie powiadomienia push i zapiszcie się do naszego biuletynu e-mail.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Niantic