JUSTWATCH to nie tylko po prostu zegarek!

Na rynku nasyconym nowoczesnymi i eleganckimi smartwatchami, JUSTWATCH wyróżnia się retrofuturystycznym wzornictwem i inteligentnymi funkcjami.

JUSTWATCH - retrofutyrystyczny projekt smartwatcha

Nawet podczas gdy technologia rozwija się w zawrotnym tempie, jest coś urzekającego w łączeniu starego z nowym. Krótko mówiąc, jest to symfonia nostalgii i celebracja ponadczasowego designu. Sercem tej intrygującej mieszanki jest niezwykły smartwatch JUSTWATCH zaprojektowany przez Jacka Janiczaka. Powstał z myślą dla wymagającej osoby, która ceni styl i funkcjonalność w futurystycznym designie — ten retrofuturystyczny zegarek jest własnie połączeniem elegancji i inteligencji. Zewnętrzna część smartwatcha emanuje klasycznym pięknem zdefiniowanym przez czyste linie i elegancki profil. Tarcza stanowi ponadczasową fasadę połączoną z inteligentnymi funkcjami czekającymi na odkrycie.

JUSTWATCH czerpie inspirację z ikon przeszłości, wprowadzając subtelny klimat vintage do swojej nowoczesnej funkcjonalności. To jak podróż w przeszłość, gdzie piękno przeszłości spotyka się z wygodą teraźniejszości na analogowej tarczy uzupełnionej monochromatycznym wyświetlaczem.

Korpus zegarka wykonany jest z najwyższej jakości tworzywa sztucznego, co zapewnia wygodne dopasowanie do noszenia przez cały dzień. Ale nie chodzi tylko o wygodę – chodzi także o styl. Subtelne metaliczne detale zdobią to arcydzieło, podnosząc jego estetykę na nowy poziom. Aby dodać odrobinę nowoczesnego wyrafinowania, elementy światłowodowe zostały płynnie wkomponowane w pasek zegarka.

Prostokątna tarcza w wygodnej plastikowej obudowie zachwyca funkcjonalnością. W górnej połowie tarczy znajdują się trzy okrągłe tarcze, dwie przeznaczone do pomiaru czasu zegarka analogowego i jedna służąca jako niezawodny kompas. W dolnej połowie tarczy znajduje się prostokątny cyfrowy wyświetlacz zegarka, który bez trudu łączy przeszłość z teraźniejszością.

Dla tych, którzy cenią sobie dotykowe sterowanie, prawa strona tarczy oferuje miłą niespodziankę. Kółko rolkowe w sekcji analogowej i koło koronowe w sekcji cyfrowej stanowią świadectwo zaangażowania zegarka w konstrukcję przyjazną dla użytkownika.

Pod tym względem JUSTWATCH to nie tylko zegarek; to intuicyjny towarzysz, który towarzyszy nam na co dzień i łączy się z urządzeniem mobilnym, aby wyświetlać powiadomienia i alerty. W świecie nasyconym błyskotliwymi smartwatchami ten wyróżnia się jako wyraz retrofuturystycznego designu.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Yanko Design
projektant: Jacek Janiczak