Test baterii iPhone’ów z iOS 17.0.1

Sprawdź, jak radzi sobie bateria poszczególnych modeli iPhone’a pod systemem iOS 17.0.1 — najnowszy test żywotności baterii.

Test baterii iPhone'ów od systemu iOS 15 do iOS 17.0.1
Test baterii iPhone’ów od systemu iOS 15 do iOS 17.0.1 | Geekbench 4 Battery Test Scores

Aktualizacja mobilnego systemu operacyjnego iOS 17.0.1 jest już dostępna dla wszystkich iPhone’ów z wyjątkiem nowych modeli iPhone’a 15 i iPhone’a 15 Pro, które działają pod iOS 17.0.2. Ale dla posiadaczy starszych modeli system iOS 17.0.1 jest najnowszą wersją, jaką Apple ma do zaoferowania. Ale jak ta aktualizacja wpływa na żywotność baterii?

Dla niektórych osób posiadających starsze iPhone’y, które nie mają zbyt dobrej kondycji baterii, wpływ aktualizacji iOS-a na żywotność baterii to wielka sprawa.

Specjalnie dla tych osób YouTuber iAppleBytes sprawdził jak sobie radzą iPhone’y z najnowszą aktualizacją oprogramowania i jaki ma ona wpływ na czasu pracy baterii. W tym przypadku nie wydaje się, że iOS 17.0.1 poprawia żywotność baterii każdemu, kto cierpi na słabą wydajność baterii w niektórych modelach.

U niektórych osób żywotność baterii uległa pogorszeniu od czasu aktualizacji do iOS 17 z iOS 16.7, a ta aktualizacja tego nie naprawia. Obejrzyj film, aby zobaczyć wpływ systemu iOS 17.0.1 na czas pracy baterii na wielu modelach iPhone’a.

Należy zauważyć, że aktualizacja iOS 17.0.1 nigdy nie miała na celu wydłużenia czasu pracy baterii, a jej prawdziwym celem było naprawienie pewnych luk w zabezpieczeniach, które według Apple’a były w tamtym czasie aktywnie wykorzystywane. Mając to na uwadze, nie powinno być aż tak zaskakujące, że ta aktualizacja nie poprawia sytuacji osób, które już odczuwały słabszą wydajność baterii.

Mamy jednak nadzieję, że sytuacja ulegnie poprawie wraz z kolejną aktualizacją systemu.

Obejrzyj także:

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: RedmondPie