Zabójczy październik w Crime+Investigation

Wszyscy fani programów true crime z dreszczykiem i zbrodnią z pewności znajda coś dla siebie w październiku na kanale Crime+Investigation Polsat.

Październik na Crime+Investigation to przede wszystkim premiera 6. sezonu Opowiem Ci o zbrodni. Znakomici polscy pisarze kolejny raz przedstawią nam sprawy, którymi żyła cała Polska. W inscenizacjach ponownie zobaczymy plejadę gwiazd. Natomiast program Dla mnie już nie żyjesz pokaże historie miłości dwojga ludzi, która zmienia się w pogardę i kończy morderstwem.

Cyfrowe dowody zbrodni
Witness to Murder: Digital Evidence
w środy o 21:00 od 4 października na Crime+Investigation Polsat (10×60’)

Korzystając z unikalnych wizualizacji seria ta przedstawia zbrodnie, w których koronne dowody mogłyby znaleźć się jedynie TERAZ, ponieważ do ich wykrycia konieczne są najnowocześniejsze narzędzia śledcze. Poznasz historię mordercy, który został złapany, ponieważ na miejscu zbrodni włączył muzykę za pomocą Alexy, a także sprawę zabójstwa, rozwiązaną dzięki aplikacji liczącej kroki. W tym serialu rozwiązujemy kryminalne zagadki w nowoczesny sposób.

Może Cię zainteresować także: 3 polskie produkcje trafią do Crime+Investigation Polsat!

Dla mnie już nie żyjesz
#Dead2Me
w czwartki o 21:00 od 12 października na Crime+Investigation Polsat (10×60’)

„Dla mnie już nie żyjesz” opowiada historię miłości dwojga ludzi, która zamienia się w pogardę i kończy morderstwem.

Dla mnie już nie żyjesz (Crime+Investigation Polsat)

Historia niniejsza przypomina gobelin emocji. Opowiadają ją ludzie, którzy znali zabójcę, nie wiedząc, czego się dopuścił, bądź kochali przyjaciela, którego już nie ma na tym świecie. Pokazuje ona miłosne przygody, romanse i trwałe związki od momentu, gdy dłonie dwojga kochanków splotły się w czułym uścisku, aż po chwilę, kiedy te same dłonie splamiły się krwią. 

Autentyczne świadectwa unaoczniają widzowi ból przyjaciół, rodziny i kolegów z pracy. Specjalistyczne analizy policjantów, prawników, dziennikarzy i kryminologów pozwalają zaś umieścić te opowieści w kontekście dokumentu kryminalnego, który pokazuje fakty, jednocześnie wzbudzając w nas głębokie emocje.

Opowiem Ci o zbrodni
Once Upon a Crime s. 6
w środy o 22:00 od 18 października na Crime+Investigation Polsat (6×30’)

Znakomici polscy pisarze już po raz 6. opowiedzą nam o zbrodniach, które wstrząsnęły krajem. Wojciech Chmielarz, Igor Brejdygant, Robert Małecki oraz debiutujący w programie Izabela Janiszewska, Mieczysław Gorzka i Przemysław Piotrowski przedstawią sprawy, które do dziś budzą emocje.

Opowiem Ci o zbrodni (Crime+Investigation Polsat)

Pisarze po rozmowach z bliskimi ofiar, z psychologami oraz śledczymi zajmującymi się tymi zbrodniami, postarają się dotrzeć do prawdy. W inscenizacjach prezentujących kluczowe dla każdej ze spraw momenty zobaczymy plejadę gwiazd, m.in. Grażynę Wolszczak, Anitę Sokołowską, Julię Wieniawę, Magdalenę Lamparską, Mikołaja Roznerskiego, Łukasza Garlickiego i Roberta Gonerę. 


MROCZNE SEKRETY AMERYKI – pasmo programowe

W październiku na Crime+Investigation Polsat zobaczymy pasmo programowe odsłaniające Mroczne sekrety Ameryki. Widzowie poznają ponure kulisy baśniowych imperiów branży erotycznej. 2. sezon programu Playboy: mroczne sekrety pokaże, co kryło się za baśniowym imperium Hugh Hefnera, zaś Penthouse: Ponury świat prasy erotycznej ujawni niezwykłą historię wzrostu i upadku Boba Guccione.

Playboy: mroczne sekrety
Secrets of Playboy s. 2
we wtorki od 21:00 od 24 października na Crime+Investigation Polsat (8×60’)

Playboy: mroczne sekrety (Crime+Investigation Polsat)

Program Playboy: mroczne sekrety odkrywa prawdę, kryjącą się za baśniowym imperium Playboya. Seria zgłębia skomplikowany świat stworzony przez Hugh Hefnera i bada jego długofalowe konsekwencje dla postrzegania władzy i seksualności w naszej kulturze. Odkrywając fenomen mitu tworzonego przez markę od dziesięcioleci, seria zawiera archiwalne nagrania i ekskluzywne wywiady z osobami ze wszystkich stron świata Playboya, z których wielu dzieli się swoimi historiami po raz pierwszy.

Penthouse: Ponury świat prasy erotycznej
Secrets of Penthouse
we wtorki o 22:00 od 24 października na Crime+Investigation Polsat (4×60′)

Ten czteroodcinkowy serial ujawnia niezwykłą historię wzrostu i upadku Boba Guccione. U szczytu kariery był jednym z najbogatszych ludzi w Ameryce, który zarobił miliony publikując „Penthouse Magazine”, czasopismo erotyczne, które rzuciło wyzwanie „Playboyowi” i przesunęło granicę rozrywki dla dorosłych dalej niż kiedykolwiek. A jednak, gdy umierał w 2010 roku, Bob Guccione nie miał już prawie nic ze swej dawnej fortuny. Zdobywszy dostęp do jego rodziny i tych, którzy znali go najlepiej, z których to wielu nigdy wcześniej nie wypowiadało się na jego temat publicznie, twórcy serialu odsłaniają prawdę o tym mrocznym magnacie i badają wpływ, jaki wywarł na życie najbliższych sobie osób.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Crime+Investigation Polsat via A+E Networks™