Teraz możesz publikować linki w Artifact!

Dd dzisiaj użytkownicy Artifact mogą udostępniać linki i przeglądać spersonalizowany kanał linków oparty na ich zainteresowaniach.

Links (linki) w aplikacji Artifact
Links (linki) w aplikacji Artifact

Aby rozpocząć publikowanie za pomocą łączy, wystarczy udostępnić adres URL wybranej strony internetowej. Możesz także dodać własny podpis lub dodać zdjęcia, jeśli chcesz podzielić się najciekawszym ujęciem, przygotować podsumowanie lub wybrać najciekawsze zdjęcia dla innych. Pierwsi użytkownicy udostępniali nowe produkty, filmy, podsumowania nagłówków, recenzje aplikacji, przepisy, pokazy slajdów dotyczące architektury i nie tylko.

Co nowego?

Wizualny kanał linków obsługiwany jest przez sztuczną inteligencję. Linki są prezentowane w formie wizualnej na nowej karcie Links (Linki). Kanał For You (Dla Ciebie) pokazuje najtrafniejsze linki oparte na Twoich zainteresowaniach. Jako twórca nie musisz mieć obserwujących, aby znaleźć odbiorców. Po prostu udostępnij świetną treść, a Artifact zacznie wyświetlać linki do odpowiednich osób, które pomogą Ci zostać odkrytym.

Kreatywne narzędzia ułatwiające selekcjonowanie i podsumowywanie. Linki udostępniają narzędzia pomagające szybko przesyłać, przycinać i zmieniać kolejność obrazów. Aby ułatwić dodawanie podpisów, każdy artykuł znaleziony w Artifact można podsumować za pomocą sztucznej inteligencji. Udostępnienie cytatu podczas czytania w Artifact jest atwe — wystarczy zaznaczyć tekst i wybrać Share to Links (Udostępnij w linkach) z wyskakującego menu.

Nowe profile użytkowników z możliwością śledzenia. Użytkownicy mogą teraz wyszukiwać i obserwować każdą osobę posiadającą profil społecznościowy. Nowe wpisy od osób, które obserwujesz, pojawią się w sekcji „Obserwowane”. Profil został przeprojektowany tak, aby zawierał ostatnio opublikowane linki, dzięki czemu można łatwo zobaczyć, co ktoś udostępnia.

Linki są teraz dostępne w aplikacji na urządzeniach z systemami iOS i Android, a funkcja publikowania będzie wkrótce dostępna na Androidzie.

Aplikacja Artifact: Personalized News jest dostępna w sklepach z aplikacjami na iOS-a i Androida. Jest dostępna w wersji anglojęzycznej i oferuje dostęp do serwisów w większości anglojęzycznych:

Pobierz z App Store
Pobierz z Google Play

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Artifact Team