„Między nami żywiołami” już do obejrzenia w Disney+

Od dziś subskrybenci Disney+ mogą oglądać najnowszy film Disneya i Pixara „Między nami żywiołami”. Poznajcie ognistą Iskrę i płynącego z prądem Wodka!

„Między nami żywiołami” już do obejrzenia w Disney+

Akcja filmu rozgrywa się w Żywiołowie, mieście zamieszkanym przez przedstawicieli ognia, wody, ziemi i powietrza. Iskra to twarda, sprytna i ognista dziewczyna, która wbrew woli ojca zaprzyjaźnia się z zabawnym, płynącym z prądem chłopakiem imieniem Wodek. Ich znajomość wywraca świat Iskry do góry nogami i sprawia, że bohaterowie zaczynają na nowo odkrywać otaczający ich świat.

Film wyreżyserował Peter Sohn („Dobry dinozaur” oraz krótkometrażowe „Zaburzenie częściowe”), scenariusz napisali John Hoberg, Kat Likkel i Brenda Hsueh, a producentką jest Denise Ream („Dobry dinozaur”, „Auta 2”). Mający premierę 14 lipca, film Disneya i Pixara jest w top 10 najbardziej dochodowych filmów 2023 roku z wynikiem 480 milionów dolarów na świecie.

Dziś do Disney+ trafiły również: film dokumentalny „Między nami żywiołami: Historia filmu” oraz krótkometrażowy film Pixar Animation Studios „Randka Carla” z ulubieńcem fanów gadającym psem Asem. Carl niechętnie zgadza się pójść na randkę z przyjaciółką i przyznaje, że nie ma pojęcia, jak w dziesiejszych czasach wygląda randkowanie. Do pomocy wkracza zawsze pomocny As, by uspokoić przyjaciela przed randką i zaoferować kilka sprawdzonych wskazówek dotyczących nawiązywania przyjaźni. Dotyczą one jednak głównie psów.

Do 20 września 2023 roku nowi i powracający subksrybenci mogą przez stronę disneyplus.com wykupić dostęp do Disney+ za 6,99 zł miesięcznie przez trzy miesiące, bez ukrytych kosztów i z możliwością anulowania w dowolnym momencie. Oznacza to oszczędność wysokości 75% w porównaniu z regularną ceną miesięczną przez trzy miesiące.

Disney+ oferuje coś dla każdego, przez cały rok dodając nowe seriale telewizyjne, przeboje kinowe i wyjątkowe produkcje oryginalne pod sześcioma markami: Disney, Pixar, Marvel, ze świata Gwiezdnych wojen, National Geographic i Star, z biblioteką obejmującą wszystko – od filmów dokumentalnych po uznane przez krytyków dramaty, komedie i klasyczne animacje. Subskrybenci mogą cieszyć się m.in. najnowszym serialem Ahsoka z uniwersum Gwiezdnych wojen, wszystkimi sezonami Grey’s Anatomy: Chirurdzy oraz docenianymi hitami, takimi jak The Bear, Zbrodnie po sąsiedzku czy The Mandalorian.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Disney+