„Nawiedzony dwór” już od 4 października w Disney+

Inspirowany jedną z najbardziej znanych atrakcji z parków Disneya, film „Nawiedzony dwór” już 4 października pojawi się na platformie Disney+.

„Nawiedzony dwór” (film, Disney+, 2023)

Film, który miał premierę kinową 28 lipca 2023 roku, opowiada historię samotnej matki Gabbie (Rosario Dawson), która odkrywa, że dom, w którym mieszkają z synem, jest nawiedzony przez napastliwe duchy. Licząc, że uda się jej przywrócić rodzinny spokój, Gabbie zbiera ekipę rzekomych specjalistów od duchów, którzy mają pomóc wypędzić z domu nadprzyrodzone istoty. 

Nawiedzony dwór to jednocześnie film akcji, film przygodowy i komedia. Występują w nim znani aktorzy – LaKeith Stanfield, Tiffany Haddish, Owen Wilson, Danny DeVito, Dan Levy, Jamie Lee Curtis i Jared Leto. Scenariusz napisała Katie Dippold, a wyreżyserował go Justin Simien. Produkcją zajęli się Dan Lin i Jonathan Eirich, a produkcją wykonawczą Nick Reynolds i Tom Peitzman.

Do 20 września 2023 roku nowi i powracający subksrybenci mogą przez stronę disneyplus.com wykupić dostęp do Disney+ za 6,99 zł miesięcznie przez trzy miesiące, bez ukrytych kosztów i z możliwością anulowania w dowolnym momencie. Oznacza to oszczędność wysokości 75% w porównaniu z regularną ceną miesięczną przez trzy miesiące.

Disney+ oferuje coś dla każdego, przez cały rok dodając nowe seriale telewizyjne, przeboje kinowe i wyjątkowe produkcje oryginalne pod sześcioma markami: Disney, Pixar, Marvel, ze świata Gwiezdnych wojen, National Geographic i Star, z biblioteką obejmującą wszystko – od filmów dokumentalnych po uznane przez krytyków dramaty, komedie i klasyczne animacje. Subskrybenci mogą cieszyć się m.in. najnowszym serialem Ahsoka z uniwersum Gwiezdnych wojen, wszystkimi sezonami Grey’s Anatomy: Chirurdzy oraz docenianymi hitami, takimi jak The Bear, Zbrodnie po sąsiedzku czy The Mandalorian.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Disney+ Polska