3. sezon serialu „Zbrodnie po sąsiedzku” od 8 sierpnia

Disney+ potwierdził datę premiery 3. sezonu serialu komediowego „Zbrodnie po sąsiedzku”.

„Zbrodnie po sąsiedzku” 3. sezon od 8 sierpnia 2023 r. na Disney+

Trzeci sezon produkcja 20th Television zastutułowana Zbrodnie po sąsiedzku pojawi się w Polsce na platformie Disney+ już 8 sierpnia 2023 roku, a gościnnie pojawi się w niej między innymi wielokrotna zdobywczyni Oscara – Meryl Streep.  Serial Zbrodnie po sąsiedzku od momentu pojawienia się na ekranach, szybko znalazł się w gronie „ulubieńców” widzów na całym świecie. Dotychczasowe dwa sezony opowiadające o przygodach trójki sąsiadów, w których role wcielili się Steve Martin, Martin Short i Selena Gomez, zostały docenione przez krytyków i branżę filmową, otrzymując liczne nominacje do branżowych nagród (m.in. Emmy, Złote Globy czy People’s Choice Award).

W trzecim sezonie cenionego serialu z pewnością nie zabraknie elementów zaskoczenia, nieoczywistości i zagadek. Oprócz dobrze znanego już apartamentowca Arconia miejscem akcji będzie dodatkowo teatr.

Charakterystycznym motywem przewijającym się już w poprzednich częściach są gościnne występy światowych gwiazd. W dotychczasowych sezonach na ekranie pojawiali się m.in. Sting, Jane Lynch czy Amy Schumer. W trzecim sezonie również nie zabraknie miłych zaskoczeń. W gronie gwiazd, które już zostały oficjalnie ogłoszone, znalazła się Meryl Streep i Paul Rudd.

Pomysł na komedię kryminalną wykuwał się w głowach Steve’a Martina, Dana Fogelmana i Johna Hoffmana już od dłuższego czasu. Serial Zbrodnie po sąsiedzku opowiada o trójce nieznajomych, których połączyła wspólna pasja, jaką są podcasty o tematyce true crime. Niespodziewanie sami stają się częścią zbrodni. Kiedy w ich ekskluzywnym apartamentowcu na nowojorskim Upper West Side dochodzi do przestępstwa, trio podejrzewa, że mają do czynienia z morderstwem. T

rójka sąsiadów wykorzystuje swoją wiedzę, zdobytą podczas słuchania podcastów, aby odkryć prawdę i rozwikłać zagadkę tajemniczej śmierci jednego z lokatorów. W tym celu zakładają własny podcast, w którym dokumentują i analizują zdobyte poszlaki, odkrywając przy okazji sekrety, jakie skrywa budynek. Wkrótce okazuje się, że morderca może być ktoś z najbliższego otoczenia, a bezpieczeństwo trójki śledczych jest zagrożone. Muszą więc znaleźć zabójcę, zanim będzie za późno…

Twórcami i scenarzystami serialu Zbrodnie po sąsiedzku są Steve Martin i John Hoffman (Grace i Frankie, Spojrzenia). Są oni również producentami wykonawczymi wraz z Martinem Shortem, Seleną Gomez, Danem Fogelmanem (Tacy jesteśmy) oraz Jessem Rosenthalem. 

Cały pierwszy i drugi sezon Zbrodni po sąsiedzku możesz obejrzeć na Disney+:

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Disney+ Polska