„Odmieniec” z LaKeithem Stanfieldem w Apple TV+

Nowy serial zatytułowany „Odmieniec, na podstawie wielokrotnie nagradzanej powieści Victora LaValle’a, można już oglądać w serwisie Apple TV+.

Odmieniec (The Changeling) Apple TV+ serial 2023

Historia miłosna Apolla i Emmy to bajka — do momentu tajemniczego zniknięcia Emmy. Osamotniony Apollo wyrusza w śmiertelnie niebezpieczną podróż przez Nowy Jork, o którego istnieniu nie miał pojęcia. Serial Odmieniec (tyt. oryg. The Changeling) powstał na podstawie wielokrotnie nagradzanej powieści Victora LaValle’a. Tę produkcję z gatunku mrocznego horroru, można od dziś oglądać w Apple TV+. W serialu występuje LaKeith Stanfield w roli Apollo, który ma dziecko z Emmą, granej przez Clark Backo.

Zobacz też: „W tłumie” z Tomem Hollandem od 9 czerwca w Apple TV+

Fabuła Odmieńca jest dość trudna do opisania. Jest to połączenie mitologicznego horroru i romantycznej baśni. Początkowo Apollo uważa, że ​​jego żona Emma po urodzeniu dziecka doświadcza objawów depresji poporodowej. Ale wkrótce potem Emma popełnia akt niewyobrażalnej grozy, a potem całkowicie znika. Rzeczywistość Apolla zmienia się w fantastyczną alternatywną rzeczywistość pełną mitów, legend i nieziemskich wydarzeń.

Pod względem fabuły i tematu serial prawdopodobnie również przypadnie do gustu fanom serialu Servant.

Główną gwiazdą serii, której producentem są Apple Studios i Annapurna Pictures, jest LaKeith Stanfield.

Dziś na Appple TV+ premiera trzech pierwszych odcinków serialu Odmieniec. Pozostała część pierwszego sezonu składającego się z ośmiu odcinków będzie ukazywać się co tydzień, a nowe odcinki będą pojawiać się w każdy piątek aż do 13 października 2023 roku. Dodaj Odmieńca do kolejki, aby otrzymywać powiadomienia o premierze nowych odcinków.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Apple TV+