Apple promuje finał sezonu „Servant” darmową pizzą

Apple rozdaje darmowe pizze dla mieszkańców Los Angeles, aby uczcić finał sezonu serialu „Servant” na Apple TV+, to ukłon w stronę oferującej program dostawy pizzy „Cheezus Crust”.

Promocja pizzy serialowej Servant's Cheezus Crust Pizza w Los Angeles (Apple TV+)

Ogłoszono dzisiaj na Twitterze, że Apple oferuje ograniczoną liczbę bezpłatnych pizz w pizzeriach Gjelina i Milo&Olive w Los Angeles. Zamówienia i dostawy będą realizowane przez GrubHub w piątek, sobotę i niedzielę od godziny 17:00. do wyprzedania. Dostępny jest jednak jeden wybór pizzy: „Servant’s Cheezus Crust Pizza” z kiełbasą z kaczki, porem confit, grzybami shimeiji i nameko, mozzarellą i tymiankiem. Według GrubHub klienci mają ograniczone możliwości dostosowywania i zastępowania składników. Cena pizzy wynosi 30 USD w każdej pizzerii, ale ta cena jest odejmowana podczas finalizowania zamówienia w powyższych restauracjach. Napiwki nie są wliczone w cenę.

Liczba specjalnego placka jest ograniczona, a oferta jest ważna do wyczerpania zapasów. Jedna osoba może zamówić tylko jedną sztuke.

Promocja nawiązuje do serialu Servant, gdzie w drugim sezonie Turners uruchamia usługę dostawy pizzy o nazwie Cheezus Crust.

Serial oryginalny Apple TV+ Servant powrócił w styczniu z drugim sezonem, i zdobył bardzo dobre recenzje i spora oglądalność. Firma Apple agresywnie promowała serial w ciągu ostatnich trzech miesięcy, udostępniając regularne filmy zza kulis, liczne reklamy, wywiady dla mediów.

Apple zapowiedziało także 3. sezon serialu Servant.

źródło: Apple | Apple Insider