„W tłumie” z Tomem Hollandem od 9 czerwca w Apple TV+

Tom Holland i Amanda Seyfried występują w limitowanej serii Apple TV+ zatytułowanej „W tłumie” („The Crowded Room”).

Serial „W tłumie” (The Crowded Room) z Tomem Hollandem (Apple Tv+ 2023)

Serwis Apple TV+ opublikował już pierwsze zdjęcia z nadchodzącej limitowanej serii W tłumie (tyt. oryg. The Crowded Room), w której występują Tom Holland, Amanda Seyfried i Emmy Rossum. Znamy tez datę premiery, a teraz czekamy na zwiastun. 10-odcinkowy thriller będzie miał swoją premierę z trzema pierwszymi odcinkami 9 czerwca 2023 roku. Pozostałe siedem odcinków będą udostępniane po jednym tygodniowo, do piątku 28 lipca 2023 roku.

Zobacz także: „24 twarze Billy’ego Milligana”: nowy dokument ponownie analizuje sprawę Milligana

W tłumie, zgodnie z oficjalnym opisem fabuły, opowiada o Dannym Sullivanie (Holland) po tym, jak został aresztowany za udział w strzelaninie w Nowym Jorku w 1979 roku. Danny ujawnia swoją historię poprzez serię wywiadów z przesłuchującą go dociekliwą psycholożką Ryą Goodwin (Seyfried), zdradzając swoją tajemniczą przeszłość, która doprowadziła go do fatalnego incydentu. Kiedy Danny w retrospektywach analizuje swoje życie, liczy się ze swoją przeszłością i kilkoma kluczowymi momentami, co ostatecznie prowadzi Ryę do szokującego, naukowego odkrycia. Okazuje się, że Danny ma co najmniej kilka osobowości.

Thriller psychologiczny rozgrywający się w 1979 r. na Manhattanie. Młody mężczyzna zostaje aresztowany za szokujące przestępstwo, a nietypowa śledcza musi rozwiązać kryjącą się za nim tajemnicę.

Serial opiera się na głośnej książce Daniela Keyesa „Człowiek o 24 twarzach” i prawdziwej historii człowieka, który został skazany za gwałty i porwania. Milligan został uniewinniony, po tym gdy lekarze wykazali, że cierpi na poważne zaburzenie psychiczne – rozszczepienie osobowości. Przez chorobę Billy posługiwał się nieświadomie 24 różnymi wcieleniami.

W serialu występują także Sasha Lane („Rozmowy z przyjaciółmi”), Will Chase („Dopesick”), Lior Raz („Fauda”), Laila Robins („Samoloty, pociągi i samochody”), Henry Eikenberry („Euphoria”) i Gościnnie występują Jason Isaacs („Harry Potter”), Christopher Abbott („Paragraf 22”), Thomas Sadoski („The Newsroom”) i Zachary Golinger („Ciche miejsce”).

Stworzony przez nagrodzonego Oscarem scenarzystę Pięknego umysłu Akivę Goldsmana, serial W tłumie to koprodukcja pomiędzy Apple Studios i New Regency. Producentami wykonawczymi Goldsmana są: Weed Road Productions, Alexandra Milchan z EMJAG Productions oraz Arnon Milchan, Yariv Milchan i Michael Schaefer z New Regency. Kornel Mundruczo wyreżyserował kilka odcinków, w tym pilot serialu, a także był producentem wykonawczym.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Apple TV+