Nowości od FRITZ! na targach IFA 2023

Podczas targów IFA 2023 FRITZ! zaprezentuje nowości dla łączy światłowodowych, Wi-Fi 7 i inteligentnego domu!

Nowości FRITZ! podczas IFA 2023

Firma AVM w czasie targów IFA, które odbędą się od 1do 5 września 2023 roku, pod hasłem „Powerful Connections” zaprezentuje nowości spod znaku FRITZ! dla dostępów światłowodowych, Wi-Fi 7 i inteligentnego domu. Wszystkie prezentowane innowacje ułatwiają użytkownikom organizację cyfrowego domu za pomocą wszechstronnych rozwiązań gotowych na przyszłość, które dodatkowo wspomagają oszczędzanie energii i zapewniają jeszcze większą wygodę obsługi:

  • Topowy model dla dostępów światłowodowych/DSL: FRITZ!Box 5690 Pro z trójzakresowym Wi-Fi, Wi-Fi 7 i Zigbee
  • Premiera: FRITZ!Box 6670 Cable wnosi Wi-Fi 7 i Zigbee do świata łączy kablowych
  • Premiera: Inteligentny czujnik otwarcia drzwi/okien FRITZ!DECT 350 zapewniający efektywne ogrzewanie
  • Wykrywanie pożeraczy mocy (energii, prądu): Nowy ekran prezentujący zużycie energii dla FRITZ!DECT 200/210
  • Wszechstronne urządzenia Smart Home: Prezentacje zastosowań platformy Matter i technologii Zigbee na stoisku firmowym

Ważnym wydarzeniem targowym w czasie IFA będzie premiera topowego modelu FRITZ!Box 5690 Pro, który obsługuje zarówno łącza światłowodowe i DSL w jednym urządzeniu. Ten wydajny trójzakresowy router Wi-Fi wspiera szybki standard Wi-Fi 7. Zintegrowana w urządzeniu technologia Zigbee do obsługi Smart Home oraz DECT ULE sprawiają, że wysokiej klasy FRITZ!Box staje się niezwykle wszechstronnym centrum sterowania inteligentnym domem.

Nowy, znacznie wydajniejszy standard Wi-Fi 7 jest również obsługiwany przez router FRITZ!Box 6670 Cable. Po nowej technologii można spodziewać się większej prędkości i mniejszych opóźnień w bezprzewodowej sieci domowej.

W czasie targów IFA zostanie także zaprezentowany nowy adapter FRITZ!Powerline 1240 AX, dostosowany do współpracy z siecią Wi-Fi Mesh, opartą na routerze FRITZ!Box, umożliwiający szybką transmisję danych za pomocą kabli elektrycznych.

Ekspozycja targowa poświęca także dużo uwagi rozwiązaniom inteligentnego domu Smart Home i efektywności energetycznej. Nowy czujnik otwarcia drzwi/okien FRITZ!DECT 350 pomaga obniżyć koszty ogrzewania. Inteligentne wtyczki FRITZ!DECT 200/210 otrzymują m.in nowy ekran w MyFRITZ!Net, prezentujący zużycie prądu, aby koszty energii mogły być poddawane szerszej ocenie i skuteczniej optymalizowane.

Dwie prezentacje: platformy Matter i technologii Zigbee na stoisku udowodnią wszechstronność zastosowań urządzeń FRITZ!Box w zakresie Smart Home.

Przedpremierowy pokaz aplikacji MyFRITZ!zaprezentuje, jak intuicyjna może być konfiguracja routera FRITZ!Box za pomocą smartfona lub tabletu.

Na obszernym stoisku AVM w hali 10.2 będzie można także zobaczyć wszystkie inne produkty FRITZ! do realizacji wszechstronnej sieci domowej, takie jak już dostępny w Niemczech aparat FRITZ!Fon X6 i inteligentna bramka FRITZ!Smart Gateway.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: AVM FRITZ!