„Gen V” — oficjalna grafika i opisy bohaterów serialu!

Poznaj studentów Uniwersytetu Godolkin: Prime Video ujawnia oficjalną grafikę i opisy bohaterów spin-offu „The Boys – Gen V”.

„Gen V” spinn-off „The Boys” (Prime Video, 2023)

Prime Video publikuje oficjalną grafikę i opisy postaci z nowego serialu Amazon Original – Gen V (Generacja V) będącego spin-offem The Boys. Serial zadebiutuje wyłącznie na Prime Video trzema odcinkami w piątek 29 września 2023 roku. Następnie odcinki będą się pojawiać w każdy piątek aż do finału sezonu 3 listopada 2023 roku. Gen V wzbogaci ofertę subskrypcji Prime, której klienci korzystają z oszczędności, wygody i rozrywki w ramach jednego pakietu.

Rozgrywający się w diabolicznym świecie The Boys serial rozszerza uniwersum o Uniwersytet Godolkin, prestiżową uczelnię, na której studiują przyszli superbohaterowie. Poza typowym dla college’u chaosem związanym z odnajdywaniem własnej tożsamości i imprezowaniem, młodzi bohaterowie muszą stawić czoła dosłownie wybuchowym sytuacjom. Rywalizacja o popularność i dobre oceny nabiera nowego wymiaru, gdy w grę wchodzą supermoce. Kiedy grupa młodych superbohaterów odkrywa, że w szkole dzieje się coś wielkiego i złowieszczego zostają poddani próbie: czy zagrają rolę bohaterów, czy złoczyńców w swoich historiach? 

W obsadzie serialu znaleźli się: Jaz Sinclair, Chance Perdomo, Lizze Broadway, Shelley Conn, Maddie Phillips, London Thor, Derek Luh, Asa Germann, Patrick Schwarzenegger, Sean Patrick Thomas i Marco Pigossi. W Gen V wystąpią gościnnie: Clancy Brown i Jason Ritter, a także Jessie T. Usher, Claudia Doumit, Colby Minifie, i P.J. Byrne, wcielając się w swoje role z The Boys.

Jaz Sinclair gra Marie Moreau, osiemnastoletnią superbohaterkę, która potrafi kontrolować i wykorzystywać jako broń własną krew. Jako świeżo upieczona studentka prowadzonego przez Vought Uniwersytetu Godolkin pragnie udowodnić, że ma to czego potrzeba aby dołączyć do Siódemki, ale pragnienie to zostaje zepchnięte na dalszy plan przez tajemnicę, którą bohaterka zaczyna odkrywać w szkole.

Chance Perdomo gra Andre Andersona, studenta pierwszego roku z magnetycznymi mocami. Jest najlepszym przyjacielem Golden Boya i synem słynnego superbohatera Polarity. Andre musi sprostać oczekiwaniom, ponieważ ma przejąć imię Polarity, gdy jego ojciec przejdzie na emeryturę. Kiedy Andre zdaje sobie sprawę, że w szkole coś się dzieje, bierze sprawy w swoje ręce i próbuje rozwikłać zagadkę.

Lizze Broadway gra Emmę Meyer, która jest również znana pod swoim superbohaterskim imieniem Little Cricket, ponieważ potrafi stać się super mała. Choć jest niepewna siebie i naiwna, przez co często znajduje się w kompromitujących sytuacjach, zaprzyjaźnia się ze swoją świeżo upieczoną współlokatorką – Marie i razem stawiają czoła tajemniczymi niebezpieczeństwom na Uniwersytecie Godolkin.

Shelley Conn gra Indirę Shetty, dziekana Uniwersytetu Godolkin. Nie ma supermocy, ale jej doświadczenie w psychologii superbohaterów i niezrównana umiejętność analizowania motywów ich działania czyni ją niezbędną dla szkoły. Jej celem jest przekształcenie Uniwersytetu Godolkin w najbardziej elitarną uczelnię dla superbohaterów. Szczególne zainteresowanie Indiry wzbudziła Marie.

Maddie Phillips gra Cate Dunlap, młodszą studentkę, która jest dobrą przyjaciółką Jordana i Andre. Cate jest w stanie zmusić ludzi za pomocą dotyku do zrobienia wszystkiego co rozkaże. Silna i pewna siebie Cate jest dziewczyną Luke’a, co czyni ją jedną z najpopularniejszych superbohaterek w kampusie.

London Thor i Derek Luh grają Jordana Li, ambitnego studenta, który zrobi wszystko aby dostać się na szczyt. Jordan posiadł unikalną zdolność przeobrażania się w mężczyznę lub w kobietę, a w każdym z tych wcieleń manifestuje inne moce. Ta umiejetność sprawia, że Jordan wyróżnia się na tle innych uczniów szkoły zwalczania przestępczości profesora Brinka.

Asa Germann gra Sama, niespokojnego superbohatera, który desperacko próbuje uciec od niefortunnych okoliczności. Jest niezwykle potężny – ma super siłę i jest niezniszczalny. Pomimo dobrego serca dręczą go halucynacje, które czasami utrudniają mu rozróżnienie co jest, a co nie jest rzeczywistością.

Patrick Schwarzenegger gra Luke’a Riordana, znanego również pod swoim superbohaterskim pseudonimem Golden Boy. Bohater potrafi podpalić całe swoje ciało. Jest studentem ostatniego roku i znajduje się w czołówce – ma największe szanse na dołączenie do Siódemki.

Sean Patrick Thomas gra Polarity, ojca Andre oraz znanego absolwenta i członka zarządu Uniwersytetu Godolkin. Polarity oczekuje, że syn pójdzie w jego ślady przejmując też jego pseudonim. Wierzy, że przeznaczeniem Andre jest dołączenie do Siódemki i nie cofnie się przed niczym, aby jego marzenie stało się rzeczywistością.

Clancy Brown gra profesora Richa „Brink” Brinkerhoffa, znanego profesora walki z przestępczością na Uniwersytecie Godolkin, który uczył superbohaterów takich jak A-Train, Queen Maeve i The Deep. Jego zadaniem jest znalezienie nowych talentów, które dołączą do Siódemki i wierzy, że Golden Boy ma to czego potrzeba, aby dołączyć do elity superbohaterów.

Marco Pigossi gra doktora Edisona Cardosę, utalentowanego lekarza powiązanego z Uniwersytetem Godolkin.

Plakat serialu „Gen V” od Prime Video
Plakat serialu „Gen V” od Prime Video

Michele Fazekas i Tara Butters to showrunnerzy i producenci wykonawczy produkcji. Eric Kripke, Seth Rogen, Evan Goldberg, James Weaver, Neal H. Moritz, Ori Marmur, Pavun Shetty, Ken Levin, Jason Netter, Garth Ennis, Darick Robertson, Craig Rosenberg, Nelson Cragg, Zak Schwartz, Erica Rosbe i Michaela Starr są również producentami wykonawczymi serialu spinoff. Współproducentami wykonawczymi są Brant Englestein, Sarah Carbiener, Lisa Kussner, Gabriel Garcia, Aisha Porter-Christie, Judalina Neira i Loreli Alanís. Serial jest produkowany przez Sony Pictures Television i Amazon Studios we współpracy z Kripke Enterprises, Point Grey Pictures i Original Film.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Prime Video