Obejrzyj krwawy zwiastun „Gen V” — spinoffu „The Boys”

Pierwszy zwiastun „Gen V” przedstawia nową klasę niemoralnych, sponsorowanych przez korporacje superbohaterów ze świata „The Boys”.

Fragment plakatu serialu „Gen V” (uniwersum „The Boys” od Amazon Prime Video (2023)
Fragment plakatu serialu „Gen V” (uniwersum „The Boys” od Amazon Prime Video (2023)

Akcja w The Boys od Prime Video zawsze była wyjątkowo przepełnioną krwią, serią superbohaterów i to samo wydawało się dotyczyć Gen V (pol. Pokolenie V)— nadchodzącego spinoffu, który opowiada historię superbohaterów w wieku studenckim, którzy trenują dla wielkich lig. Ale w przeciwieństwie do gęstej, czerwonej cieczy wylewającej się w The Boys – która zawsze wydawała się przesadnie krwawym szczegółem mającym podkreślić, jak brutalny jest świat Vought International – krew w Gen V wydaje się służyć interesującemu celowi — przynajmniej tak wynikałoby z nowego zwiastuna.

Sprawdź też: Trailer „Gen V” wygląda równie krwawo, jak oryginalny serial

Serial Pokolenie V (Gen V) skupia się na życiu wielu studentów rozpoczynających naukę w Godolkin University School of Crimefighting — szkole Vought dla ludzi obdarzonych supermocami po kontakcie ze związkiem V. Podobnie jak wiele dzieciaków z Godolkin, Marie Moreau (Jaz Sinclair) marzy o tym, by pewnego dnia zostać światowej sławy superbohaterem, i okazuje się, że nie ma pojęcia, jak bardzo skorumpowane są wszystkie przedsięwzięcia sponsorowane przez Vought, kiedy naprawdę zacznie się je zagłębiać.

Na początku Marie łatwo jest wyczuć, że Godolkin może być dla niej dobry w taki sam sposób, jak wydaje się być dobry dla manipulatorki mas Emmy Meyer (Lizze Broadway), zmiennokształtnej Jordan (Derek Luh i London Thor) i empatki Cate Dunlap (Maddie Phillips).

Ale kiedy popularny ferrokinetyk Andre Anderson (Chance Perdomo) zaprasza Marie do swojego kręgu towarzyskiego i życia na imprezach napędzanych narkotykami, zaczyna ona zdawać sobie sprawę, w jak niebezpiecznej sytuacji się znajduje – takiej, w której jej moc manipulowania krwią prawdopodobnie się przyda.

Serial Gen V trafi Amazona trafi na Prime Video 29 września 2023 roku.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Prime Video