Weź udział w konkursie z okazji premiery HUAWEI MatePad 11.5

Napisz jedno zdanie i wygraj tablet, zegarek lub słuchawki — startuje nowy konkurs z okazji premiery HUAWEI MatePad 11.5.

Konkurs z okazji premiery HUAWEI MatePad 11.5

Już 17 sierpnia 2023 roku w Polsce zadebiutuje najnowszy tablet HUAWEI MatePad 11.5. Z tej okazji oficjalny sklep internetowy firmy rozpoczyna wielkie odliczanie do jego premiery i zaprasza do udziału w konkursie. Na autorów najciekawszych odpowiedzi czekają nagrody rzeczowe. Zwycięzca otrzyma premierowy tablet, a oprócz niego można wygrać smartwatche HUAWEI WATCH FIT Special Edition, które zadebiutowały w Polsce pod koniec lipca, oraz bezprzewodowe słuchawki HUAWEI FreeBuds SE.

Aby wziąć udział w konkursie, należy wejść na stronę konkursową, wyrazić chęć zapisania się na newsletter oraz wykonać proste zadanie konkursowe: „Opisz jednym, kreatywnym zdaniem wszechstronne możliwości tabletów z serii MatePad”. 

Konkurs potrwa do 16 sierpnia 2023 roku. Kupony konkursowe będzie można wykorzystać w oficjalnym sklepie internetowym Huawei do 13 września 2023 roku. Zwycięzcy otrzymają kupony na zakup produktów za 1 zł. Kupony te nie łączą się ze sobą i nie łączą się z kodem rabatowym za zapisanie się na newsletter.

Najciekawsze odpowiedzi zostaną nagrodzone, a ich autorzy mają szansę wygrać:

  • 1 x HUAWEI MatePad 11.5 w wersji 8 GB/128 GB, w zestawie z klawiaturą,
  • 2 x HUAWEI WATCH FIT Special Edition,
  • 3 x HUAWEI FreeBuds SE.
Nagrody w konkursie Huawei MatePad 11.5
Nagrody w konkursie Huawei MatePad 11.5 (sierpień 2023 r.)

Szczegóły konkursu dostępne są w regulaminie na stronie konkursowej.

Upoluj Gorące Okazje

Równolegle do konkursu sklepu internetowego producenta trwa również wakacyjna wyprzedaż, która obejmuje kilkadziesiąt wybranych produktów, w tym m.in. laptopy, smartwatche i smartfony marki Huawei. W zależności od urządzenia promocyjna oferta może przybrać formę rabatu, gratisowego produktu oraz możliwości dokupienia w zestawie akcesoriów w obniżonych cenach. Warto się pospieszyć, ponieważ wyprzedaż „Gorące Okazje” zakończy się już 16 sierpnia 2023 r.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Huawei Polska