Huawei promuje swój sklep AppGallery – jest i konkurs!

Firma Huawei zaprasza na „Letnią wycieczkę” z AppGallery – w konkursie są do wygrania tablety, smartwatche i słuchawki.

Letnia wycieczka z Huawei AppGallery (2023)

Huawei zaprasza na podróż w towarzystwie AppGallery, trzeciego największego sklepu z aplikacjami mobilnymi na świecie. Można w nim znaleźć wszystko, czego potrzeba, by w czasie wakacji udanie spędzić czas z najbliższymi i odkrywać nowe miejsca. Aby podgrzać wakacyjny nastrój, zespół AppGallery przygotował akcję „Letnia wycieczka” z licznymi nagrodami, w tym m.in. kuponami na zakupy, subskrypcjami oraz produktami Huawei. Wygrać je mogą zarówno użytkownicy smartfonów Huawei, jak i pozostałych urządzeń z systemem Android. 

Pobieraj nowe aplikacje i wygrywaj atrakcyjne nagrody

Aby wziąć udział w aktywacji „Letnia wycieczka” i mieć szanse na zgarnięcie nagród, wystarczy posiadać dowolny smartfon z systemem Android, zainstalować sklep AppGallery i zarejestrować ID Huawei. Zadanie polega na zbieraniu punktów w postaci letnich smakołyków – lodów.

Zobacz też: Opaska HUAWEI Band 8 debiutuje w Polsce

Punkty przyznawane są za pobieranie aplikacji z AppGallery – 1 nowa aplikacja to 1 lód, maksymalnie można otrzymać 20 punktów dziennie. Odpowiednia liczba zgromadzonych smakołyków pozwala na odbiór upatrzonej nagrody – co tydzień odsłaniane i odblokowywane są 2 nowe nagrody, oznaczone nazwą turystycznej destynacji.

Pula nagród obejmuje możliwość bezpłatnego pobrania aplikacji Easy Voice Recorder Pro, a także odebrania sześciomiesięcznej subskrypcji na usługę Tinder Plus. Użytkownicy mają również szansę na zdobycie nagród rzeczowych od Huawei, takich jak: smartopaski, słuchawki z serii FreeBuds, smartwatche z serii WATCH GT czy tablety MatePad 11. Liczba nagród jest ograniczona, decyduje więc pierwszeństwo zgłoszeń.

Jakie aplikacje pobierać, aby otrzymywać punkty?

Aby zbierać smakołyki, użytkownicy powinni pobierać aplikacje z wyselekcjonowanej listy z AppGallery. Znajdują się na niej zarówno aplikacje, które są niezbędne podczas przygotowań do wakacji, m.in.: Allegro, Empik, aplikacje bankowe czy InPost, jak i podczas samego wyjazdu, np. Yanosik, Bolt, Jakdojade, Pyszne.pl, KFC Polska, Pogoda & Radar, Librus czy CapCut. Fani mobilnych gier również znajdą coś dla siebie – punktowane jest zainstalowanie takich tytułów, jak m.in.: Angry Birds, Talking Tom, Summoners War, Mobile Legends czy PUBG Mobile.

Lista aplikacji zostanie zaktualizowana 14 i 21 lipca 2023 roku, otwierając przed użytkownikami mnóstwo nowych możliwości do pobrania.

Pierwsza odsłona letniej kampanii już się rozpoczęła i potrwa do 26 lipca 2023 r., a druga odbędzie się w okresie od 27 lipca do 30 sierpnia br. Więcej istotnych informacji, w tym harmonogram, rekomendowane aplikacje do pobrania i lista nagród znajdują się na stronie kampanii w AppGallery.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Huawei Polska