Fluentalk T1 Mini pozwoli Ci od razu mówić 36 językami

Nowy gadżet o nazwie Fluentalk T1 Mini zasilany jest sztuczną inteligencją, aby można było komunikować się w dowolnym momencie 36 językami, do tego rozróżnia 88 różnych akcentów.

Fluentalk T1 Mini - tłumacz w czasie rzeczywistym

Nauka nowych języków jest trudna, ponieważ musisz nauczyć się różnych aspektów języka – musisz nauczyć się pisma, aby móc czytać, musisz nauczyć się samego języka, aby móc mówić, i musisz nauczyć się akcentu native speakera, aby zrozumieć przekaz. Cały ten proces może zająć lata, nawet przy odpowiednim przeszkoleniu i praktyce – i spójrzmy prawdzie w oczy, to po prostu nie jest warte zachodu na 2-tygodniowe wakacje lub 2-dniową podróż służbową w jakimś egzotycznym kraju.

Zobacz też: „Taco” do tłumaczenia rozmów, nie jedzenia!

Jasne, możesz uruchomić aplikację Tłumacz Google za każdym razem, gdy jej potrzebujesz, ale brakuje jej elegancji i nie będzie działać bez połączenia z internetem. Oto problem, któremu ludzie z Timekettle poświęcili cały swój czas i uwagę, opracowując wielokrotnie nagradzane słuchawki douszne TWS, które mogą aktywnie tłumaczyć rozmowy dwukierunkowe – często bez połączenia internetowego.

Barierą w przypadku słuchawek było jednak to, że nie skupiały się one na jednym ważnym aspekcie nowego języka – skrypcie. Fluentalk T1 Mini ma rozwiązywać ten problem. Stylizowany trochę na smartfona, T1 Mini to kompaktowe, niedrogie, podręczne urządzenie z ekranem dotykowym, kamerą, mikrofonem, systemem głośników i wbudowaną sztuczną inteligencją (AI), która aktywnie tłumaczy prawie każdy język w czasie rzeczywistym za naciśnięciem przycisku… niezależnie od tego, czy jest to w formie audio, czy obrazów.

Fluentalk T1 Mini to Twój podręczny tłumacz, który pomaga zrozumieć zarówno mowę, jak i tekst w dowolnym miejscu, często nawet bez połączenia z internetem. Działa z wykorzystaniem mocy sztucznej inteligencji i wielu współpracujących ze sobą silników tłumaczeniowych.

Fluentalk T1 Mini może tłumaczyć aż 36 języków z 88 różnymi akcentami, w obie strony… przy czym 13 z tych języków obsługiwanych jest w również trybie offline. Za pomocą jednego przycisku, T1 Mini nagrywa dialogi i dokonuje ich transkrypcji, tłumacząc je na wybrany język. Następnie możesz odpowiedzieć w swoim ojczystym języku, a T1 Mini również to przetłumaczy, przekształcając Twoją odpowiedź zarówno w tekst, jak i mowę.

Fluentalk T1 Mini - tłumaczenie ze zdjęć
Fluentalk T1 Mini – tłumaczenie ze zdjęć

Jeśli próbujesz zrozumieć szyldy, plakaty, menu lub znaki drogowe w obcym języku, to aparat T1 Mini o rozdzielczości 5 MP aktywnie tłumaczy zdjęcia aż z 39 języków, umożliwiając czytanie obcojęzycznych skryptów bez konieczności nauki języka.

Obsługa jednym przyciskiem — tłumaczenie za pomocą jednego przycisku z automatycznym rozpoznawaniem języka źródłowego i docelowego w oparciu o ustawione wcześniej języki, eliminuje potrzebę stosowania oddzielnych przycisków dla każdego języka.

Natychmiastowa aktywacja – dzięki szybkiemu czasowi uruchamiania T1 mini jest zawsze gotowy do pracy, zapewniając dostęp do wysokiej jakości tłumaczeń zawsze, gdy ich potrzebujesz.

Urządzenie ma wymiary zbliżone do karty kredytowej — Fluentalk T1 Mini został zaprojektowany dla zapalonych podróżników, emigrantów, a nawet podróżujących w interesach, którzy chcą swobodnie poruszać się po nowym kraju lub kulturze. Zasadniczo możesz być obywatelem świata bez konieczności poświęcania czasu na naukę lub dekodowanie języka, a na wypadek, gdybyś miał trochę zamieszania, komunikacja z lokalnymi mieszkańcami lub lokalną policją będzie dużo łatwiejsza.

Fluentalk T1 Mini - tłumaczenie obrazów, map itp.
Fluentalk T1 Mini – tłumaczenie obrazów, map itp.

Urządzenie jest wyposażone w 2,8-calowy ekran, który jest idealnie skalibrowany do codziennych potrzeb tłumaczeniowych i został zaprojektowany do płynnej pracy bez konieczności uruchamiania aplikacji, czekania na załadowanie. Wbudowany silnik tłumaczący Fluentalk działa z oszałamiającym 0,5-sekundowym opóźnieniem i 95% dokładnością, oferując tłumaczenie w czasie rzeczywistym, które przewyższa najlepsze silniki tłumaczeniowe. Podwójne mikrofony oferują również funkcję redukcji szumów ENC, dzięki czemu możesz używać T1 Mini w ruchu ulicznym, w hałaśliwej okolicy, w restauracji lub kawiarni, na lotnisku, a nawet w samolocie wśród rozmów innych ludzi.

„To Twój towarzysz podróży do zameldowania się w hotelu, rezerwacji i innych niezbędnych podróży” — podkreślają ludzie z Timekettle.

Piękno Fluentalk T1 Mini polega na tym, że nie jest to aplikacja, nie jest to wkładka douszna ani koncepcja. To prawdziwy podręczny produkt, który jest na tyle kompaktowe, że mieści się w kieszeni i jest o wiele bardziej przydatny niż jakakolwiek aplikacja do tłumaczenia w telefonie. Oszałamiająco szybki i dokładny silnik tłumaczący Fluentalka robi jedną rzecz i robi to wyjątkowo dobrze.

Fluentalk T1 Mini waży zaledwie 86 gramów (to mniej niż połowa wagi przeciętnego smartfona) i jest zasilany baterią o pojemności 1500 mAh, która ładuje się przez USB-C i zapewnia 7 dni użytkowania po pełnym naładowaniu.

Fluentalk T1 Mini - wygląd z przodu i z tyłu (design)
Fluentalk T1 Mini

Cena urządzenia zaczyna się od 149,99 USD, a Fluentalk zapewnia 1 pełny rok bezpłatnych globalnych danych, po czym obowiązują standardowe opłaty internetowe… lub po prostu po podłączeniu do sieci Wi-Fi i gotowe!

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Yanko Design | Timekettle