Trailer „Gen V” wygląda równie krwawo, jak oryginalny serial

Zobacz pierwszy zwiastun spinoffu „The Boys” – serialu zatytułowanego „Gen V”, który jak widać nie odbiega estetyką od swojego pierwowzoru.

„Gen V” - spinoff serialu „The Boys” na Amazon prime Video w 2023 r.

Nasze pierwsze spojrzenie na serial Gen V obejmuje koledż dla superbohaterów, supermocarstwa jelitowe i nieprzyzwoitą ilość krwi. Pierwszy zwiastun spinoffu The Boys: Gen V pokazuje nam, że supermocni studenci są równie nonszalancko agresywni, jak dorośli superbohaterowie z oryginalnej serii. Serial przenosi nas do Godolkin University należącego do Vought International — uczelni specjalizującej się w kształceniu kolejnego pokolenia nadludzi — gdzie wydaje się, że studenci mają przewagę nad wszystkimi morderstwami i chaosem powodowanymi przez uznanych bohaterów, takich jak Homelander.

Zobacz także: Dziś premiera 2. sezonu „Kulawych koni” w Apple TV+

Znane postacie z The Boys pojawią się gościnnie w serialu, w tym A-Train (Jessie T. Usher), Ashley Barrett (Colby Minifie) i Adam Bourke (P.J. Byrne). Poza tym Gen V posiada nową obsadę, w której występują Jaz Sinclair, Patrick Schwarzenegger, Clancy Brown, Chance Perdomo, Jason Ritter, Alexander Calvert, Shelley Conn, Lizze Broadway, Maddie Phillips, London Thor, Derek Luh, Asa Germann, Sean Patrick Thomas i Marco Pigossiego.

Zwiastun pokazuje także ujęcia Avenue V (riff Avenue Q, który sam w sobie jest parodią programów takich jak „Ulica Sezamkowa”). Dlaczego The Deep jest marionetką? I dlaczego marionetki są rozczłonkowane? Kto wie, ale nie możemy się doczekać, aby się dowiedzieć.

Szczegóły dotyczące nadchodzącej serii Amazona są odrobinę skąpe w odniesieniu do fabuły lub postaci, ale to pierwsze spojrzenie powinno uspokoić fanów The Boys, i widać, że jabłko nie spadło daleko od jabłoni. Oprócz ujęcia postaci, które wyglądają, jakby marynowały się w kadzi pełnej krwi (przypomina to liczne krwawe wpadki bohatera The Boys, Hughiego Campbella), widzimy także brutalnie wypatroszone marionetki z rzekomej parodii Avenue Q o nazwie Avenue V, dzikie imprezy studenckie i ktoś, kto pozornie może strzelać wnętrznościami z rąk, aby udusić przeciwników.

Amazon nie podał jeszcze oficjalnej daty premiery, ale serial będzie miał swoją premierę w Prime Video w 2023 roku — prawdopodobnie przed tym, jak czwarty sezon The Boys trafi na nasze ekrany.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Amazon Prime Video | The Verge