Pokémon Sleep gra do śledzenia snu już jest!

Nowa aplikacja do śledzenia snu z pokemonami „Pokémon Sleep” jest już dostępna do pobrania na urządzenia z systemami iOS i Android.

Aplikacja „Pokémon Sleep”

Niecały miesiąc po otwarciu rejestracji wstępnej na hybrydę gry z pokemonami i trackerem snu, The Pokemon Company ogłosiło, że aplikacja Pokémon Sleep jest już dostępna do pobrania dla wszystkich w sklepach App Store i Google Play. Nowa aplikacja do śledzenia snu ma aspekt gry, aby zaspokoić potrzeby fanów Pokemonów. Aby aplikacja mogła śledzić sen, musisz położyć telefon przy poduszce. Alternatywnie możesz kupić urządzenie Pokemon GO Plus+, które robi to samo. To konkretne urządzenie zsynchronizuje następnie zebrane dane dotyczące snu z telefonem przez Bluetooth. Można także odblokować niektóre ekskluzywne postacie w Pokemon Sleep, jeśli kupisz urządzenie Pokemon GO Plus+.

Zobacz też: Z funkcją Trasy w Pokémon GO odkryjesz świat w zupełnie nowy sposób!

Pokémon Sleep oferuje cztery główne funkcje: ocenę snu/ typ snu, trendy snu, muzykę inspirowaną Pokemonami i nagrania audio. Różne odgłosy wykryte podczas śledzenia snu zostaną automatycznie nagrane, a Ty będziesz mógł odtwarzać nagrania i słyszeć swoje chrapanie, rozmowy przez sen lub odgłosy otoczenia.

Jeśli chodzi o typ snu, może on zostać oznaczony jako „drzemka”, „dosypianie” lub „pełny sen” w nocy, w zależności od tego, jak bardzo poruszałeś się podczas snu. Otrzymana ocena snu jest zwykle oparta na długości snu.

Funkcja trendów snu robi dokładnie to, co myślisz: umożliwia użytkownikom szczegółowe spojrzenie wstecz na to, jak regularny był ich sen w ujęciu tydzień po tygodniu.

Jeśli jesteś bardziej zainteresowany aspektem gry, w Pokémon Sleep połączysz siły z profesorem Neroli i Snorlaxem, aby zbadać nawyki spania Pokemonów, próbując ukończyć Dex stylu snu. Pokemony o wzorach snu podobnych do twoich będą gromadzić się wokół twojego towarzysza Snorlaxa, którego odkryjesz po przebudzeniu.

Zrzuty ekranów z aplikacji „Pokémon Sleep”
Zrzuty ekranów z aplikacji „Pokémon Sleep”

Twoim celem jest zaprzyjaźnienie się z jak największą liczbą Pokemonów, aby odkryć więcej. Zapewni ci to różne nagrody, takie jak osiągnięcie celów dotyczących nawyków związanych ze snem. Jeśli chcesz wypróbować tę bezpłatną aplikację, możesz ją teraz pobrać z App Store i Google Play:

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: The Pokemon Company | Phone Arena