„THE OFFICE PL 3” już jesienią w CANAL+ online

Właśnie padł ostatni klaps na planie „THE OFFICE PL 3” — nowy sezon kultowego serialu CANAL+ już jesienią!

THE OFFICE PL 3 (Canal+ online)

Ostatnie taski zrobione, fakapy naprawione, dedlajny olane, a ołpen spejs wysprzątany do cna. W siedzibie Kropliczanki zakończyły się zdjęcia do trzeciego sezonu THE OFFICE PL. W codziennych zmaganiach bohaterów stereotypowo polskiego i boleśnie uniwersalnego biura nie zabraknie niespodziewanych zwrotów akcji (nawet tej najabsurdalniejszej), a do zgranej ekipy dołączą nowi bohaterowie, czyli… Kasia i Tomek – dla jasności: w tych rolach Małgorzata Gorol i Mateusz Król.

Zobacz też: Ruszyły zdjęcia do 3. sezonu „The Office PL”

Spokojnie, szefem nadal jest Michał (Piotr Polak), a nad nim czuwa Darek (Adam Woronowicz). Z resztą obsady też się zobaczymy, chociaż z niektórymi potrzebne będzie specjalne widzenie. Premiera serialu dla wszystkich, których szef jest idiotą, jesienią w CANAL+ online i na CANAL+ Premium.

Patrycja, szefowa z Warszawki wpada na sensowny pomysł rozwinięcia biznesu. Chce poszerzyć katalog Kropliczanki, która dotychczas produkowała wodę w butelkach, o popularny w wielu kręgach energetyk. Nowy produkt oznacza mnóstwo dodatkowych zadań dla ekipy z Siedlec. A wszystko to spada na barki załamanego tym pomysłem Michała, ale… z szefową z Warszawy się nie dyskutuje. Tym samym rozpoczyna się jego walka o przetrwanie na stanowisku prezesa Kropliczanki. Ile dni dzieli nas od następnego wypadku? Humor bez cenzury i bez względu na poprawność polityczną – to to, za co kochamy THE OFFICE PL.

Za kamerę powraca Maciej Bochniak, natomiast za scenariusz odpowiadają niezmiennie Łukasz Sychowicz, Jakub Rużyłło, Mateusz Zimnowodzki i Mateusz Płocha. W głównych rolach ponownie zobaczymy Piotra Polaka, Vanessę Aleksander, Adama Woronowicza, Kornelię Strzelecką i Rafała Kowalskiego, a także nowe twarze – Mateusza Króla i Małgorzatę Gorol.

THE OFFICE PL 3 (Canal+ online)

Serial realizowany jest przy współpracy z BBC Studios oraz w koprodukcji z Comedy Central Polska. Producentem serialu jest Jake Vision DGA Studio, producentką kreatywną Dorota Kośmicka, a producentem wykonawczym Jan Kępiński. Producentkami ze strony CANAL+ Polska są Beata Ryczkowska i Agnieszka Nejman.

Premiera trzeciego sezonu już jesienią w CANAL+ online i na antenie CANAL+ PREMIUM.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Canal+ Polska