Czwarty sezon „Stranger Things” od 27 maja na Netflix

Bracia Duffer ujawniają datę premiery czwartego sezonu serialu „Stranger Things” i zdradzają, jak będzie wyglądać przyszłość serialu.

Stranger Things 4 (Netflix 2022)

Zbliża się premiera czwartego sezonu Stranger Things. W liście otwartym do fanów twórcy serialu, bracia Dufferowie, ujawnili, kiedy w serwisie Netflix pojawią się nowe odcinki, i uchylili rąbka tajemnicy na temat przyszłości światowego hitu.

Od bitwy o Starcourt, która przyniosła miasteczku Hawkins terror i zniszczenie, minęło sześć miesięcy. Mierząc się z jej skutkami, nasza grupa przyjaciół po raz pierwszy zostaje rozdzielona, a zmaganie się z zawiłościami licealnego życia wcale nie ułatwia im sprawy. W tym trudnym dla nich okresie pojawia się nowe przerażające zagrożenie nie z tego świata. Jeśli rozwiążą jego makabryczną tajemnicę, być może uda im się w końcu położyć kres horrorom Drugiej Strony.

Od premiery w 2016 r. okrzyknięty mianem globalnego fenomenu serial „Stranger Things” zdobył ponad 65 nagród i 175 nominacji do nagród takich jak Emmy, Złoty Glob, Grammy, SAG, DGA, PGA, WGA, BAFTA, nagroda Peabody’ego, nagroda dla programu roku AFI, nagrody People’s Choice, nagrody MTV Movie & TV, nagrody Teen Choice i wiele innych.

Trzykrotnie nominowany do nagrody Emmy w kategorii najlepszego dramatu serial jest jednym z najczęściej oglądanych tytułów na Netflix. Trzeci sezon z 582 milionami godzin oglądania zajmuje drugie miejsce w rankingu Netflix Top 10 najpopularniejszych seriali anglojęzycznych, a drugi sezon z 427 milionami godzin oglądania plasuje się na 10. pozycji.

Twórcami „Stranger Things” są bracia Dufferowie, a producentami — firmy Monkey Massacre Productions i 21 Laps Entertainment. Producentami wykonawczymi serialu są bracia Dufferowie, Iain Paterson oraz Shawn Levy i Dan Cohen z firmy 21 Laps Entertainment.

List braci Duffer do fanów „Stranger Things”
List braci Duffer do fanów „Stranger Things”

Premiera pierwszej części czwartego sezonu serialu „Stranger Things” już 27 maja, a premiera drugiej części — 1 lipca.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Netflix Polska