Nowe twarze w 2. sezonie serialu „Szkoła złamanych serc”

Dwójka nowych uczniów w „Szkole złamanych serc” Netfliksa – zobacz, kto wystąpi w 2. sezonie serialu.

„Szkoła złamanych serc” (serial, Netflix) - 2. sezon

Wracają! Produkcja drugiego sezonu Szkoły złamanych serc (tyt. oryg. Heartbreak High) idzie pełną parą. Wkrótce rozpocznie się nowa era w historii serialu wraz z dołączeniem dwójki nowych uczniów. Nowe twarze: Sam Rechner [he/him] wcieli się w Rowana Callaghana, skromnego chłopaka z prowincji z sarkastycznym poczuciem humoru i zamiłowaniem do starych filmów, który wpada w wir wydarzeń w liceum Hartley oraz wplątuje się w skomplikowany trójkąt miłosny, zaś Kartanya Maynard [she/her] wystąpi w roli Zoe Clarke, zawziętej zwolenniczki wstrzemięźliwości płciowej, która wraz ze swoim gangiem purytanek pragnie położyć kres zajęciom z wychowania seksualnego.

Może Cię zainteresować także: „Sex Education” z finałowym sezonem już we wrześniu!

Sam zagrał swoją przełomową rolę w biograficznym filmie fabularnym Stevena Spielberga „Fabelmanowie”. Wystąpił też u boku Jane Seymour oraz Jacqueline McKenzie w filmie „Ruby’s Choice”. Kartanya pochodzi z klanu Trawlwoolway z Nipaluna/Hobart na lutruwicie/Tasmanii oraz wystąpiła w produkcjach takich jak „Deadloch”, „The Messenger” czy „Gold Diggers”.

Aktorzy znani z poprzedniego sezonu: Ayesha Madon, Chloe Hayden i Thomas Weatherall, nominowani do nagrody Logie 2023, a także James Majoos, Asher Yasbincek, Will McDonald, Gemma Chua-Tran, Sherry-Lee Watson, Bryn Chapman Parish, Josh Heuston, Brodie Townsend, Chika Ikogwe i Rachel House.

Podsumowanie: W powietrzu słychać brzęczenie much, ibisy szturmem biorą śmietniki, a promienie słońca bezlitośnie prażą ulubioną przez wszystkich „najniżej plasowaną szkołę w regionie” – liceum Hartley. Uczniowie wlewają się przez bramę, by rozpocząć kolejny semestr, a trójkąty miłosne, choroby weneryczne i płonące samochody zdają się być tylko odległym wspomnieniem… Wygląda na to, że po wakacjach wszyscy trochę jakby wydorośleli.

Produkcja drugiego sezonu serialu „Szkoła złamanych serc” studiów Fremantle Australia i NewBe rozpoczęła się w czerwcu w Sydney (na ziemiach ludów Gadigal, Dharug, Dharawal i Ku-ring-gai) w Australii. Nasi ulubieni licealiści wracają do szkolnych ławek po burzliwym początku roku szkolnego.

Pierwszy sezon zyskał wielu wiernych fanów, ponieważ przedstawia szczery obraz tego, z czym mierzą się dzisiejsi nastolatkowie: od pierwszej miłości, seksu, traumy i rozstań po inkluzywność, seksualność, neuroróżnorodność oraz relacje z przyjaciółmi i przyjaciółkami (i/lub wrogami), które pomagają przebrnąć przez to wszystko.

Od swojej premiery 14 września 2022 roku serial:

  • otrzymał nominację do nagrody Logie Awards 2023 w kategoriach: najpopularniejszy dramat, najpopularniejszy nowy talent (Ayesha Madon, Chloé Hayden) i wybitny aktor drugoplanowy (Thomas Weatherall)
  • zdobył nagrodę AACTA 2022 w kategoriach najlepszy aktor drugoplanowy w roli dramatycznej (Thomas Weatherall), najlepszy scenariusz serialu i najlepsze kostiumy w serialu oraz trzy nagrody publiczności w kategoriach najlepszy serial, najlepszy aktor (Bryn Chapman-Parish) oraz najlepsza aktorka (Chloe Hayden).
  • utrzymywał się przez pięć tygodni w Top 10 seriali na Netflix w Australii i trzy tygodnie na światowej liście Top 10 seriali na Netflix (zajmując szóstą, piątą i ósmą pozycję oraz uzyskując ponad 42,6 mln godzin oglądania w ciągu trzech tygodni)
  • trafił na listę Top 10 seriali serwisu Netflix w ponad 43 krajach na całym świecie, w tym w USA, Europie, Afryce i Azji
  • zrobił również furorę na TikToku, gdzie tag #heartbreakhigh zgromadził ponad 700 milionów wyświetleń

Drugi sezon serialu „Szkoła złamanych serc” trafi na Netflix w 2024 roku.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Netflix