„Stardew Valley” pojawi się w Apple Arcade 21 lipca

Apple ogłosiło właśnie, że do jego usługi subskrypcji gier Apple Arcade trafi w lipcu przebojowy tytuł „Stardew Valley”.

Stardew Valley+ (Apple Arcade)

Gra mobilna Stardew Valley+ będzie oferować tę samą otwartą rozgrywkę rolniczą z ponad 50 godzinami zawartości do przejścia, wraz z funkcjami specyficznymi dla urządzeń mobilnych, takimi jak automatyczne zapisywanie i różne opcje sterowania. Większość graczy z pewnością zna grę mobilną Stardew Valley, która jest dostępna na iPhonie i iPadzie za 4,99 USD, ale wersja w Apple Arcade będzie dostępna dla subskrybentów usługi bez dodatkowych kosztów.

W Stardew Valley gracze przekształcają opuszczoną, zarośniętą działkę w dobrze prosperującą farmę z uprawami, zwierzętami i nie tylko. Gracze będą mogli także poznawać mieszkańców miasteczka, rozwiązywać zadania i brać udział w sezonowych festiwalach.

W świecie gry istnieją jaskinie do zbadania, aby walczyć z potworami i zdobywać skarby, a towary zebrane z upraw i zwierząt można zamienić w produkty rzemieślnicze, które sprzedają się za lepszą kasę.

Inne funkcje obejmują wydarzenia, stawy rybne, ubrania i kapelusze do odblokowania, zwierzęta domowe i wiele więcej, a wersja w Apple Arcade zawiera całą zawartość z ostatnich aktualizacji. Premiera Stardew Valley+ zaplanowana jest na 21 lipca 2023 roku.

W lipcu w Apple Arcade pojawi się także nowa gra symulacyjna Hello Kitty o nazwie Hello Kitty Island Adventure (28 lipca) oraz klasyki, takie jak Slay the Spire+ (7 lipca), LEGO DUPLO WORLD+ (7 lipca) i Ridiculous Fishing EX (14 lipca).

Apple Arcade kosztuje 24,99 zł miesięcznie (lub w ramach planów Apple One), a członkowie rodziny mogą dzielić subskrypcję. Biblioteka serwisu liczy ponad 100 gier, a nowe treści są regularnie dodawane.

Pobierz grę ze sklepu App Store (wymagana aktywna subskrypcja Apple Arcade):

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Apple Arcade | Macrumors