„Farmside” to urocza symulacja farmy w Apple Arcade

W ramach subskrypcji Apple Arcade można pobrać nową symulację farmy „Farmside”, aby prowadzić własną farmę na wyspie.

„Farmside” w Apple Arcade

Jak co tydzień w piątek, w ramach subskrypcji gier Apple Arcade pojawiają się nowe treści. Farmside to przyzwoita symulacja farmy, która, podobnie jak wszystkie gry w Apple Arcade, nie posiada reklam, nie wymaga zakupów w aplikacji ani dodatkowych subskrypcji. Symulacyjna gra mobilna Farmside zajmuje około 635 MB i wymaga co najmniej systemu iOS/iPadOS/tvOS 13.0 lub macOS 11.0 lub nowszego.

Zobacz też: Zarządzaj własnym zoo w grze „ZooKeeper”

Farmside można najlepiej opisać jako piękną i relaksującą symulację farmy. Gra oferuje wiele opcji dostosowywania, aby urządzić swoją wymarzoną farmę i upiększyć do własnych upodobań. Farmside to pierwsza gra Team17 USA po przejęciu niezależnego wydawcy gier mobilnych The Label w zeszłym roku.

Ekscytującą rzeczą w Farmside jest fakt, że poszczególne dostępne przedmioty mają również specjalne właściwości i zastosowania. Są płoty, które zapobiegają bieganiu kurczaków, latarnie uliczne, które zapewniają miękkie światło na farmie w nocy, czy chodniki do bezpiecznych spacerów po farmie.

Na początku zaczynasz od prostej małej farmy na plaży wyspy Nero, którą można stopniowo rozszerzać w głąb wyspy. Wykonując zadania, stale awansujesz i możesz odblokować wiele nowych dekoracji dla własnej farmy.

Oto podstawowe cechy symulacji:

  • Zbuduj farmę marzeń: siej i zbieraj plony, uprawiaj sady owocowe, hoduj zwierzęta, wypełniając zamówienia mieszkańców miasta i gotując unikalne potrawy ze składników farmy.
  • Twoja farma, Twój styl: buduj i rozwijaj farmę, umieszczaj wszystko, od pól i budynków po maszyny dokładnie tak, jak i gdzie chcesz, odblokowuj setki dekoracji i zmieniaj kolor budynków farmy.
  • Ciesz się społecznością Farmside: odwiedzaj farmy innych graczy i wykonuj trudne zadania farmy dla wielu graczy, aby zdobywać rzadkie przedmioty dla swojej farmy po oficjalnej premierze.
Farmside na Nemo Island
Farmside na wyspie Nemo

Pobierz grę ze sklepu App Store (wymagana aktywna subskrypcja Apple Arcade):

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Apple Arcade