Nowy sposób logowania do Strefy CANAL+

Od 5 lipca 2023 roku Canal+ upraszcza sposób logowania dla abonentów – będzie jeden login do Strefy Canal+ i Canal+ online.

Od 5 lipca 2023 roku nowy sposób logowania do Strefy CANAL+

Jeśli jesteś abonentem usług CANAL+, to od 5 lipca 2023 roku zalogujesz się tym samym loginem do swojej strefy abonenta – tam gdzie wybierasz usługi i pobierasz faktury do opłacenia oraz do usługi streamingowej CANAL+ online. Oznacza to, że nie będzie trzeba mieć dwóch różnych loginów i haseł do tych usług. Ma to zapewne zmniejszyć barierę użytkowników przed zakładaniem nowego konta do serwisu CANAL+ online i zwiększenie liczby aktywnych użytkowników.

Jak połączyć konta w strefie i CANAL+ online?

Po tym jak zalogujesz się w środę 5 lipca 2023 roku do swojej Strefy CANAL+, zostaniesz przeprowadzony krok po kroku przez proces łączenia kont.

Według zapewnień platformy, ma to zająć nie więcej niż kilka minut, a zyskasz wygodę podczas logowania się.

Ważna informacja – nowy sposób logowania W trosce o wygodę i bezpieczeństwo rozwijamy zabezpieczenia stosowane w Strefie CANAL+, takie jak weryfikacja dwuetapowa oraz wprowadzamy nowy sposób logowania do naszych usług. Teraz Strefa CANAL+ jest dostępna w ramach CANAL+ online, gdzie znajdziesz wszystkie dotychczasowe funkcjonalności. Zaloguj się do swojego konta w Strefie CANAL+ i postępuj zgodnie z instrukcjami na ekranie.

Łączenie kont Canal+ online i Strefa Canal+
Łączenie kont Canal+ online i Strefa Canal+

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: CANAL+