Nowa aktualizacja aplikacji Televio na Android TV

Telewizja internetowa Televio wypuściła kolejną aktualizację dla telewizorów i pozostałych urządzeń z systemem Android TV.

Nowy wygląd ‚Nagrania” w aplikacji televio pod systemem Android TV

Użytkownicy urządzeń z systemem Android TV mogą już cieszyć się odświeżonym wyglądem nagrań i odcinków, a także korzystać z bardziej przejrzystego designu ustawień. Televio stale pracuje nad udoskonalaniem swojej usługi i systematycznie wprowadza ulepszenia do oferowanych aplikacji. Wraz z rozpoczęciem sezonu letniego odbiorcy mogą spodziewać się kolejnych aktualizacji. Zwolennicy urządzeń z systemem Android TV mogli zauważyć już kilka nowości.

Zobacz też: Aplikacja Televio już dostępna dla Amazon Fire TV

W aktualizacji na Android TV zwrócono uwagę na detale, które ułatwią poruszanie się po
ustawieniach i zarządzanie nagraniami. Sprawdź, co dokładnie się zmieniło.

Odświeżony wygląd nagrań

W najnowszej aktualizacji duży nacisk postawiono na sposób prezentacji nagrań, aby użytkownicy mogli w prosty sposób zarządzać zapisanymi audycjami. Teraz ukazywane treści są w bardziej przejrzyste, dzięki czemu można szybciej odnaleźć filmy, seriale i programy.

Nowy wygląd ‚Nagrania” w aplikacji televio pod systemem Android TV
Nowy wygląd ‚Nagrania” w aplikacji televio pod systemem Android TV

Przejrzysty wygląd odcinków

Ulepszono również sposób prezentacji poszczególnych odcinków seriali i programów telewizyjnych. Jasno pokazane są dostępne sezony, a także ilość odcinków, które zawierają.

Intuicyjny wygląd ustawień

Odświeżono wygląd ustawień. Nowy interfejs jest intuicyjny i prostszy w obsłudze. Użytkownicy mogą szybciej odnaleźć interesujące ich opcje jak zmiana języka czy ustawienia audio i wideo.

W najbliższych tygodniach możemy spodziewać się kolejnych aktualizacji, także dla urządzeń mobilnych i aplikacji na przeglądarki internetowe.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Televio