Od 3 lipca koniec współdzielenia Allegro Smart! w ramach Allegro Family

Allegro wyłącza współdzielenie Allegro Smart! dla członków grup rodzinnych, ale mogą oni skorzystać z promocji i wciąż wysyłać prośby o zakup do organizatora grupy.

Allegro Smart! dla członków Allegro Family (2023)

Jeśli współdzielisz Allegro Smart! z rodziną lub znajomymi i chcesz w dalszym ciągu cieszyć się bezpłatnymi dostawami bez limitu, to możesz skorzystać z nowej promocji dla członków Allegro Family na własną subskrypcję Allegro Smart! Organizatorzy grup rodzinnych w Allegro Family mogą udostępniać Allegro Smart! w ramach regulaminu Allegro Smart!, dzięki temu członkowie mogą korzystać z nielimitowanych darmowych dostaw i zwrotów na Allegro – ale tylko do 3 lipca 2023 roku lub do momentu zakończenia subskrypcji, jeśli została wykupiona przed 21 listopada 2022 roku.

  • Jeśli masz miesięczną lub roczną subskrypcję Allegro Smart! lub Smart! na Start aktywowaną przed 21 listopada 2022 przed godziną 9:00 – możesz dalej dzielić się Allegro Smart! tak, jak do tej pory. Ta zasada będzie Cię obowiązywać do końca opłaconego okresu rozliczeniowego. Po zakończeniu subskrypcji kupisz usługę Smart! na nowych warunkach.
  • Jeśli masz miesięczną lub roczną subskrypcję Allegro Smart! lub Smart! na Start aktywowaną od 21 listopada 2022, od godziny 9:00 – możesz dzielić się Allegro Smart! w ramach nowego programu Dziel Allegro Smart! z bliskimi. Program będzie ważny od 21 listopada 2022 od godziny 9:00 do 3 lipca 2023. Po zakończeniu subskrypcji kupisz usługę Smart! na nowych warunkach.

Termin ważności usługi Allegro Smart możesz sprawdzić po zalogowaniu do Allegro, w zakładce Allegro Smart!

Promocja dla członków grup rodzinnych Allegro Smart!

Promocja Smart! dla Członków Grup Rodzinnych obowiązuje od 26 czerwca 2023 roku, od godz. 10:00 do 30 września 2023 roku, do godz. 23:59. Użytkownicy, którzy spełniają warunki promocji mogą wykupić własną usługę Allegro Smart! na jeden okres rozliczeniowy trwający 12 miesięcy w cenie 39,90 zł – czyli o 20 zł taniej niż obowiązująca cena subskrypcji na rok.

Jeśli jesteś założycielem rodziny – nie możesz skorzystać z oferty, promocja -20 zł na zakup rocznej subskrypcji do 30 września 2023  roku przeznaczona jest tylko dla członków rodzin, którzy dołączyli do programu przed 26 czerwca 2023 roku.

Koniec darmowych dostaw SMARt! w Allegro Family – promocja dla członków grup.
Koniec darmowych dostaw SMARt! w Allegro Family – promocja dla członków grup.

Z promocji mogą skorzystać użytkownicy, którzy spełnili wszystkie poniższe warunki:

  • mają zarejestrowane konto w ramach Allegro,
  • konto nie jest zawieszone,
  • nie przysługuje im odpłatny dostęp do usługi Allegro Smart! lub Allegro Smart! Student lub do końca aktualnego okresu rozliczeniowego pozostało im mniej niż 15 dni,
  • 25 czerwca 2023 roku pozostawali członkami grupy rodzinnej,
  • wyrazili zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych i otrzymywanie informacji handlowych od Allegro.

Sprawdź regulamin promocji Smart! dla członków grup rodzinnych.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Allegro