Aplikacja Televio już dostępna dla Amazon Fire TV

Telewizja internetowa Televio rozszerza swoje obsługiwane urządzenia – teraz jest dostępna także na Amazon Fire TV.

Usługa Televio TV jest dostępna także na Amazon Fire TV.

Telewizja internetowa Televio oficjalnie wprowadziła wsparcie dla odtwarzaczy multimedialnych Amazon Fire TV. Urządzenia pozwalają na strumieniowe przesyłanie treści bezpośrednio do telewizora w wysokiej jakości dźwięku i obrazu. Aplikacja Televio jest już dostępna do pobrania w Amazon Appstore. Z usługi można korzystać zarówno w Polsce, jak i w całej Unii Europejskiej.

Sprawdź też: Televio aktualizuje swoją aplikację dla przeglądarek

Usługa udostępnia 115 kanałów telewizyjnych, które oglądać można, korzystając z nowoczesnych funkcji, takich jak odtwarzanie audycji wstecz do 7 dni i możliwość nagrywania bezpośrednio w aplikacji. Dodatkowo ulubione programy oglądać można na dowolnym urządzeniu, zarówno w Polsce, jak i w całej UE. 

Serwis od początku swojej działalności stale ulepsza swój produkt, dodając do oferty nowe kanały i wsparcie dla kolejnych urządzeń. Televio obsługuje już większość znanych platform, tym razem usługa wprowadziła wsparcie dla odtwarzaczy Amazon Fire TV.

Odtwarzacze multimedialne Amazon Fire TV pozwalają na strumieniowe przesyłanie filmów, seriali i innych treści bezpośrednio do telewizora. W zależności od potrzeb widza Amazon oferuje do wyboru kilka typów urządzeń, w tym Fire TV Stick i Fire TV Cube. 

  • Fire TV Stick to niewielkie urządzenie, które podłączane jest bezpośrednio do gniazda HDMI w telewizorze. Odtwarzacz jest bardzo prosty w użyciu i sterowany za pomocą pilota, obsługującego polecenia głosowe Alexa. Amazon oferuje kilka modeli Fire TV Stick, które dzielą się głównie ze względu na obsługiwane formaty. W starszych modelach otrzymamy jakość obrazu Full HD, a w nowszych 4K Ultra HD i jakość dźwięku Dolby Atmos. Urządzenie można kupić już od 178,40 zł.
  • Fire TV Cube charakteryzuje się o wiele większą wydajnością. Tak samo, jak w przypadku Fire TV Stick obsługuje komendy głosowe za pomocą pilota Alexa, a dzięki wbudowanym mikrofonom obsługuje również asystenta głosowego. Umożliwia zdalne sterowanie telewizorem, nawet gdy jest on wyłączony. Odtwarzacz ten jest najpotężniejszym urządzeniem tego typu oferowanym przez markę Amazon, który pozwala przesyłać treści jeszcze szybciej i odtwarzać je w jakości obrazu 4K Ultra HD i dźwięku Dolby Atmos. Urządzenie można kupić już od 549,00 zł.

Telewizja internetowa Televio udostępnia już swoją usługę na wszystkie urządzenia Amazon Fire TV, dzięki czemu użytkownicy mogą cieszyć się szybkim dostępem do ulubionych programów w wysokiej jakości dźwięku i obrazu. Jest to szczególnie ważna informacja dla osób, które posiadają starsze odbiorniki, ponieważ odtwarzacze pozwalają przekształcić zwykły telewizor w multimedialne urządzenie. 

Aplikację Televio można pobrać bezpośrednio na swoje urządzenie Fire TV Stick lub Fire TV Cube ze sklepu z aplikacjami mobilnymi Amazon Appstore.  

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Televio