Fanowska koncepcja AirPods Max 2. gen.

Fani Apple ponownie wracają do tego niesławnego produktu, aby pokazać, jak może wyglądać druga generacja słuchawek AirPods Max.

Koncepcja AirPods Max 2. gen.
Koncepcja AirPods Max 2. gen. | fot. Parker Ortolani

Jeśli mówimy Apple, możesz od razu pomyśleć o iPhonie. I nie winimy cię – to jeden z najlepszych telefonów na rynku. A może powiesz iPad, a nawet Vision Pro! Ale może powiesz AirPods Max? Może. A jeśli zapomniałeś, że ten model słuchawek istnieje, nie możemy cię winić. Od premiery AirPods Max minęły ponad dwa lata. Są to nauszne, prawdziwie bezprzewodowe słuchawki Apple’a z redukcją szumów. I o to chodzi. Oferują oczekiwaną stylizację Big A i są solidnym wyborem, jeśli lubisz nauszniki. Jeśli jesteś umoczony po kolana w ekosystemie Apple’a, to być może są na twojej liście, ponieważ pozwolą ci robić fajne rzeczy oprócz słuchania ulubionych utworów.

Może się jednak wydawać, że użytkownicy tęsknią za 2. generacją słuchawek AirPods Max. Technologiczny artysta koncepcyjny podzielił się właśnie swoją wizją tego, jak mógłby wyglądać ten nowy produkt. I oczywiście, to nie wskazuje na pojawienie się nowego modelu, ale odpowiedzi na tweety mogą faktycznie zainspirować Apple’a do wydania kolejnej generacji tych słuchawek.

Jśli twoje oczy były szeroko otwarte podczas WWDC firmy Apple w 2023 roku, byłeś bardzo skoncentrowany na tym, w którym zaprezentowano zestaw do rzeczywistości mieszanej AR/VR: Vision Pro. Urządzenie ma wyjątkowy pałąk, który wydaje się mieć duży wpływ na wybór przez projektanta opaski dla AirPods Max Gen 2.

I chociaż USB-C — lub jakikolwiek inny bardziej znormalizowany format — jest zawsze bardziej preferowany, można zauważyć złącze MagSafe na jednym z koncepcyjnych nauszników. Byłoby to oczywiście wykorzystywane do ładowania i bezstratnego dźwięku.

Słuchawki byłyby również zasilane przez układ H2 firmy Apple, który jest obecny w niektórych innych słuchawkach firmy, takich jak AirPods Pro Gen 2. Koncepcja jest całkiem niezła, jeśli chodzi o gamę kolorów: Midnight, Silver, Starlight i Space Grey wyglądają całkiem legitnie w porównaniu z tym, do czego zwykle dąży Apple.

Funkcje AirPods Max 2. gen. (funkcje)
Koncepcja AirPods Max 2. gen. | fot. Parker Ortolani

Biorąc pod uwagę, że AirPods Max były w przeszłości obiektem wielu narzekań – i że są one w tyle, jeśli chodzi o wprowadzanie nowych funkcji oprogramowania – wydaje się, że to dobry czas, aby Apple rozważyło wydanie nowego, odświeżonego modelu.

Jest to JEDNAK tylko koncepcja: nie wskazuje na rozwój ani nawet plotkę. Apple wie, co robi, ale prawdopodobnie nadal słucha.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: