Drugi sezon „The Bear” już od 2 sierpnia w Disney+!

Długo wyczekiwana premiera drugiego sezonu serialu „The Bear” coraz bliżej – doceniana przez krytyków i wielokrotnie nagradzana produkcja oryginalna FX już 2 sierpnia pojawi się wyłącznie na platformie Disney+.

Drugi sezon serialu „The Bear” (Disney+, FX)

W drugim sezonie Carmy (Jeremy Allen White), Sydney (Ayo Edebiri) i Richie (Ebon Moss-Bachrach) będą pracować nad przekształceniem baru z kanapkami w bardziej wyszukany lokal. W czasie przebudowy każdy członek ekipy również przejdzie przemianę, konfrontując się z własną przeszłością i czekającą ich przyszłością. Szybko jednak okaże się, że od prowadzenia restauracji trudniejsze jest tylko otwarcie nowej. Bohaterowie zderzą się ze ścianą biurokracji, kreatywnością podwykonawców oraz wyzwaniem, jakim jest zaplanowanie nowego menu.

Zmiany pociągną za sobą zupełnie nowe spojrzenie na zagadnienie gościnności. Zespół będzie musiał zjednoczyć się na nowo, przesuwać granice swoich możliwości i budować relacje, przy okazji odkrywając, co znaczy służyć – zarówno gościom, jak i pomocą sobie nazwajem. 

Oprócz wspomnianych Jeremy’ego Allena White’a, Ayo Edebiri i Ebona Mossa-Bachracha w serialu występują także Abby Elliott, Lionel Boyce, Liza Colón-Zayas i Matty Matheson, a także Edwin Lee Gibson, Oliver Platt i debiutująca w produkcji – Molly Gordon.

Pierwszy sezon serialu „The Bear” został wyróżniony wieloma nagrodami, w tym otrzymał tytuł Programu Telewizyjnego Roku Amerykańskiego Instytutu Filmowego, a także nagrody Amerykańskiej Gildii Scenarzystów, Amerykańskiej Gildii Producentów Filmowych, Film Independent Spirit Award oraz ACE Eddie Award przyznawaną przez Stowarzyszenie Amerykańskich Montażystów (American Cinema Editors). Jeremy Allen White zdobył także nagrodę Złotego Globu, Gildii Aktorów Ekranowych i Critics’ Choice dla najlepszego aktora w serialu komediowym. Serial był również w czołówce wielu polskich rankingów na najelpszy serial 2022 roku.

The Bear” został stworzony przez Christophera Storera („Ramy”, „Eighth Grade”), który jest także producentem wykonawczym wraz Joanną Calo („BoJack Horseman”, „Undone”), Hiro Muraiem („Atlanta”, „Station Eleven”), Joshem Seniorem i Mattym Mathesonem. Producentem jest Tyson Bidner („Ramy”). Serial jest produkowany przez FX Productions.

Wszystkie 10 odcinków będzie dostępnych w dniu premiery. 

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: