Apple Arcade dodaje 20 nowych gier, w tym nowy roguelike „TMNT”

Gra mobilna „TMNT Splintered Fate” to kooperacyjny roguelike, który pojawi się wyłącznie w usłudze Apple Arcade.

Nowe gry w Apple Arcade

Usługa Apple Arcade wzbogaci się o 20 nowych gier mobilnych, w tym ekskluzywną premierę roguelike Teenage Mutant Ninja Turtle. Gra o nazwie TMNT Splintered Fate to kooperacyjny roguelike, w którym Leonardo, Michał Anioł, Donatello i Raphael pokonują wrogów, szukając zaginionego Mistrza Splintera. Możesz połączyć siły z przyjaciółmi lub przejść ją w pojedynkę, przemierzając Nowy Jork, prosząc o pomoc inne postacie, takie jak April, Metalhead, Casey Jones i nie tylko.

Przeczytaj też: Gra „Doctor Who: An Unlikely Heist” dostępna w Apple Arcade

Inne nowe gry, które pojawią się na platformie, to: What the Car?, głupio wyglądająca gra, która niweczy wszystko, co wiesz o prowadzeniu samochodu; gra w stylu Words with Friends o nazwie Disney Spellstruck, oraz Cityscapes: Sim Builder, gra polegająca na budowaniu miast od twórców SimCity i The Sims.

Ponadto Apple dodaje również wersje „plus” dla kilku znanych tytułów, co eliminuje reklamy i zakupy w aplikacji dla tych, którzy subskrybują Apple Arcade.

Gry z plusem obejmą Getting Over It With Bennet Foddy, dość zagmatwaną grę na PC, w której masz za zadanie wspiąć się na górę, siedząc w garnku. Do tytułów dołaczą Limbo, Octodad: Dadliest Catch, Snake.io, Temple Run i Farming Simulator 20.

Pełną listę gier, które trafią do Apple Arcade możesz znaleźć w informacji prasowej.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Apple Newsroom