Gra „Doctor Who: An Unlikely Heist” dostępna w Apple Arcade

Trzynasta Doktor i jej towarzysze muszą rozwiązać zagadkę – kolejna gra mobilna z ukrytymi przedmiotami pt. „Doctor Who: An Unlikely Heist” już jest w Apple Arcade.

Doctor Who: An Unlikely Heist (Apple Arcade, 2023) gra mobilna

Najnowsza gra mobilna Doctor Who: An Unlikely Heist rzuca wyzwanie graczom, aby rozwiązali zagadki, znajdując wskazówki. Oparta na fabule gra z ukrytymi przedmiotami zadebiutowała w Apple Arcade w piątek 7 kwietnia 2023 roku. To najnowszy tytuł, który dołączył do usługi gier Apple Arcade, która prawie co tydzień dodaje nowy tytuł.

Na początku gry Londyn został przemieniony przez tajemniczą niebieską chmurę. Brakuje ludzi, a budynki zostały zastąpione wersją z odległej przeszłości lub dalekiej przyszłości. Odkrycie, co się dzieje, zależy od Doctor Who i jej zaufanej towarzyszki Yaz.

Jak to zazwyczaj bywa w grach z ukrytymi przedmiotami, celem Doctor Who: An Unlikely Heist jest znalezienie poukrywanych przedmiotów na ekranie. Jest to relaksujące, ale może być również wyzwaniem, zwłaszcza gdy łamigłówki stają się coraz trudniejsze.

Długoletni fani Doctor Who będą zadowoleni, że wiele obiektów w grze odnosi się do poprzednich wersji z lat 60. Są też klasyczni złoczyńcy.

W tę grę można grać na Macu, iPhonie, iPadzie i Apple TV. Zewnętrzne kontrolery gier są opcją dla każdej z obsługiwanych platform.

Gra została opublikowana przez Tilting Point, która również wprowadziła Star Trek: Legends do Apple Arcade.

Zrzut ekranu z gry: „Doctor Who: An Unlikely Heist”
Zrzut ekranu z gry: „Doctor Who: An Unlikely Heist”

Najnowsze gry, które trafiły do usługi to miedzy innymi Osmos+, ekstremalne wyścigi hydroodrzutowców w Riptide GP: Renegade+, niszczycielska zabawa w Castle Crumble i Squiggle Drop.

We wszystkie te gry i około 200 innych można grać z miesięczną subskrypcją usługi gier Apple Arcade. Rodzina może dzielić subskrypcję i nigdy nie ma irytujących próśb o zakupy w aplikacji, reklam ani wątpliwych skrzynek z łupami — są one zakazane.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Apple Arcade | Cult of Mac