Zobacz zwiastun 2. sezonu „Star Trek: Strange New Worlds”

Obejrzyj zwiastun drugiego sezonu serialu „Star Trek: Strange New Worlds”, który zadebiutuje już 15 czerwca 2023 roku.

Serial „Star Trek: Strange New Worlds”

Wiemy już, kiedy udostępniona zostanie kontynuacja przygód kapitana Christophera Pike’a. Paramount+ ujawniło już wcześniej, że drugi sezon Star Trek: Strange New Worlds będzie miał swoją premierę 15 czerwca 2023 roku, a nowe odcinki będą pojawiać się w każdy czwartek. Chociaż niewiele dowiadujemy się o fabule poza crossoverem Star Trek: Lower Decks, to pewne jest, że serial będzie miał 10 odcinków i potwierdzono powstanie trzeciego sezonu.

Może Cię zainteresować także: SkyShowtime teraz 7 dni za darmo i 33% mniej za rok dostępu

Datę premiery znamy już od jakiegoś czasu, ale do tej pory nie było żadnego zwiastuna, biorąc pod uwagę, że nowy sezon zaczyna się za niecałe dwa miesiące. Mimo to udostępniony trailer pozwala nam wyobrazić sobie, co załoga Enterprise będzie robić w czerwcu, a fani mają wiele powodów do ekscytacji. Widzowie o sokolich oczach zauważą powrót normalnie wyglądających Klingonów, więc wygląda na to, że nieco odpychająco przeprojektowane postacie ze Star Trek: Discovery już nie powrócą w takiej kreacji.

Jest też mnóstwo ujęć z kapitanem Kirkiem, granym przez nowicjusza Paula Wesleya. Kirk pojawił się dwukrotnie w pierwszym sezonie i był mocno zaangażowany podczas finału pierwszego sezonu. Nalezy pamiętać, że Star Trek: Strange New Worlds to prequel, który jest kroniką przygód Enterprise przed erą kapitana Kirka, więc w tym serialu widzimy młodszą wersję tej postaci.

W serialu występują również młodsze wersje innych starszych postaci, takich jak Spock i Uhura, a także inne postacie z oryginalnego Star Trek z lat 60., takie jak siostra Chapel i dr. M’benga. Strange New Worlds stara się uchwycić atmosferę starszych wersji serialu Star Trek, z powrotem do epizodycznej formuły, która sprawiła, że seria stała się takim hitem.

Wczoraj odbyło się oficjalne ogłoszenie filmu realizowanego przez Michelle Yeoh, a w zeszłym miesiącu Paramount+ ujawniło nadchodzący serial, którego akcja toczy się w Akademii Gwiezdnej Floty. Strange New Worlds również zostało już przedłużone na trzeci sezon. Innymi słowy, franczyza ma się dobrze.

Cały pierwszy sezon serialu można obejrzeć w usłudze SkyShowtime:

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Paramount+ | Engadget