Jedna z bohaterek „Białego Lotosu” powróci w 3. sezonie!

Akcja trzeciego sezonu przebojowego serialu „Biały Lotos” będzie podobno rozgrywać się w Tajlandii, a teraz potwierdzono, że Belinda też tam będzie!

Kadr z 1. sezonu serialu „Biały Lotos” (Natasha Rothwell i Jennifer Coolidge)
Kadr z 1. sezonu serialu „Biały Lotos” (Natasha Rothwell i Jennifer Coolidge) | fot. HBO

Przedstawicielka Natashy Rothwell potwierdziła we wczorajszej rozmowie z The Independent, że aktorka pojawi się w trzecim sezonie serialu Biały Lotos (tyt. oryg. The White Lotus). W debiutanckim sezonie, który został wyemitowany w 2021 roku, Rothwell grała Belindę, pracownicę spa w luksusowym hotelu na Hawajach. W sześciu odcinkach Belinda nawiązała kontakt z pogrążoną w żałobie i samotną gościnią Tanyą, graną przez Jennifer Coolidge.

Tanya prosiła Belindę o wsparcie i składała niespełnione obietnice, że zapewni Belindzie wsparcie finansowe na uruchomienie własnego centrum odnowy biologicznej. Fani serialu cenili Belindę za trzeźwe podejście do życia, w przeciwieństwie do wzniosłych i często niesłusznych oczekiwań hotelowych gości.

Drugi sezon serialu stworzonego przez Mike’a White’a rozgrywał się na Sycylii. Tanya i jej mąż Greg (Jon Gries) byli jedynymi postaciami, które ponownie wcieliły się w swoje role we włoskim oddziale fikcyjnej sieci luksusowych hoteli.

Chociaż jest bardzo mało prawdopodobne, że Coolidge powróci w kolejnych odcinkach, aktorka zdobyła kilka nagród za rolę ekscentrycznej dziedziczki, w tym Złoty Glob i nagrodę SAG. Kiedy dowiedziała się o losie Tanyi w serialu, Coolidge przyznała, że czuła się „trochę oszołomiona”.

Na razie niewiele znamy szczegółów na temat tego, o czym będzie trzeci sezon Białego Lotosu. W marcu nieoficjalnie donoszono, że następne zdjęcia będą kręcone w Tajlandii. Variety zauważyło, że jeśli produkcja będzie nawiązywać do poprzednich sezonów kręconych w kurorcie Four Seasons, to luksusowa sieć ma jeszcze opcje w Bangkoku, Chiang Mai, Koh Samui i Złotym Trójkącie.

White wcześniej zasugerował, że trzeci sezon może rozgrywać się w Azji i skupić się na „śmierci oraz wschodniej religii i duchowości”, dodając: „Wydaje się, że kolejna runda w White Lotus może być bogatym gobelinem”.

Mając to na uwadze, Biały Lotos w Tajlandii może stanowić idealną potencjalną scenerię dla Belindy Rothwell i jej aspiracji zdrowotnych. Oczekuje się, że trzeci sezon wejdzie do produkcji jeszcze w tym roku. A tak przy okazji, nie zdziwiłbym się, gdyby jakiś wątek Tanyii pojawił się w kolejnej serii :)

Serial (1. i 2. sezon) można oglądać w serwisie HBO Max:

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Independent