SkyShowtime teraz 7 dni za darmo i 33% mniej za rok dostępu

Serwis streamingowy SkyShowtime uruchomił nową promocję na okres próbny oraz zniżkę przy zakupie rocznej subskrypcji.

Wybrane filmy w serwisie SkyShowtime

Od 14 lutego 2023 roku serwis streamingowy SkyShowtime jest dostępny także dla polskich widzów. Z okazji premiery usługi można było skorzystać z oferty 50% zniżki na zawsze przy utrzymaniu ciagłości subskrypcji. Oferta na subskrypcję za połowę była ważna do 11 kwietnia 2023 roku. Ci, którzy z jakichś powodów nie skorzystali z tej oferty mają teraz do wyboru wykupienie dostępu za 24,99 zł na miesiąc z 7-dniowym okresem próbnym lub wykupienie dostępu na rok z 33-proc. zniżką.

Zobacz też: SkyShowtime startuje w Polsce lutym – oto wszystko, co wiemy!

SkyShowtime to nowa platforma streamingowa oferująca najwspanialszą rozrywkę, największe filmowe hity i seriale na wyłączność – zawiera najnowsze i najlepsze produkcje najsłynniejszych światowych wytwórni takich jak Universal Pictures, Dreamworks, Sky Studios i Peacock czy Nickelodeon, SHOWTIME®, Paramount+ i Paramount Pictures. 

W SkyShowtime możesz oglądać filmy i seriale w aplikacji mobilnej, przeglądarce internetowej lub na telewizorze smart – i to jednocześnie. Można stworzyć nawet 5 różnych profili użytkownika w ramach jednego konta, przesyłać seriale bezpośrednio na duży ekranie pobierać treści do oglądania w dowolnym czasie i miejscu, w jakości HD i z dźwiękiem Dolby 5.1 surround. Oczywiście nie ma reklam.

Jakie są opcje zakupu subskrypcji w SkyShowtime?

  • Subskrypcja miesięczna z bezpłatnym 7-dniowym okresem próbnym w cenie 24,99 zł miesięcznie. W każdej chwili można zrezygnować, ale zapłacona kwota nie zostanie zwrócona, będziesz mieć wówcacz dostęp do końca wykupionego okresu.
  • Roczny abonament w cenie 198,99 zł za rok zamiast 299,88 zł, czyli przy tej opcji zaoszczędzasz 33% (100,89 zł) w skali roku, gdybyś zdecydował się na płatność co miesiąc. Oczywiście płacimy z góry i nawet jeśli zrezygnujemy subskrypcja będzie dostępna do końca wykupionego dostępu, bez zwrotu kosztów.
Cennik SkyShowtime (stan na 15 kwietnia 2023 r.)
Cennik SkyShowtime (stan na 15 kwietnia 2023 r.)

Aplikację mobilną SkyShowtime pobierzesz ze sklepów App Store i Google Play:

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: