Pokemon GO Community Day w kwietniu 2023: Togetic

W sobotę 15 kwietnia 2023 roku , między 14:00 a 17:00 odbędzie się kolejny Dzień Społeczności Pokemon GO.

Pokemon GO Community Day w kwietniu 2023: Togetic

Na graczy będzie czekało wiele bonusów, a Togetic w tym dniu pojawi się częściej na dziko.
Wyróżniony Pokémon: Togetic
Wyróżniony atak: Ewoluując Togetica w trakcie wydarzenia lub do pięciu godzin po jego zakończeniu, możecie zdobyć Togekissa, który zna ładowany atak  Aura Sphere.

Historia w ramach Special Researchu z okazji Community Day

Za 1,00 USD będziecie mogli uzyskać dostęp do przygotowanej z okazji wydarzenia wyjątkowej historii Special Research. Już niedługo podamy informacje o udostępnieniu biletów. Pamiętajcie, że możecie kupować i wysyłać w formie prezentów bilety swoim znajomym, z którymi osiągnęliście poziom przyjaźni Great Friends lub wyższy. Aby podarować bilet, stuknijcie ikonę biletu na Special Research w sklepie w grze, a następnie przycisk „Gift” (Podaruj) zamiast przycisku „Buy” (Kup).

Bonusy podczas wydarzenia

  • 2× Candy za złapanie Pokémona
  • ¼ odległości potrzebnej do wyklucia się jajek, które zostały umieszczone w inkubatorach w trakcie wydarzenia
  • 2× szansa dla trenerów na poziomie 31 i wyższym na otrzymanie Candy XL za złapanie Pokémona
  • Lure Module aktywowane w trakcie wydarzenia będą działać przez trzy godziny
  • Incense (z pominięciem Daily Adventure Incense) aktywowane w trakcie trwania wydarzenia będą działać przez trzy godziny
  • Zróbcie kilka snapshotów podczas wydarzenia Community Day, aby otrzymać niespodziankę!
  • Można wykonać jedną dodatkową wymianę specjalną
  • Wymiany dokonane podczas wydarzenia i do pięciu godzin po nim będą kosztowały o 50% mniej Stardustu
  • Togepi może wykluwać się z jajek 2-kilometrowych zdobytych podczas godziny kwietniowego wydarzenia Community Day
  • Togepi wykluwający się z tych jajek będzie miał taką samą szansę na bycie Shiny Pokémonem jak Togetic pojawiający się w trakcie trzygodzinnego okresu kwietniowego wydarzenia Community Day

Bonusowe rajdy po wydarzeniu Community Day

Po zakończeniu trzygodzinnego wydarzenia Community Day trenerzy będą mogli zmierzyć się w specjalnych czterogwiazdkowych rajdach. Zwycięstwo w jednym z nich sprawi, że w pobliżu Gymu, w którym odbywał się rajd, przez 30 minut na dziko będzie pojawiać się więcej Togeticów! Rajdy będą odbywały się między 17:00 a 22:00. 

Do wzięcia udziału w tych rajdach wymagane są przepustki Raid Pass lub Premium Raid Pass. Przepustki Remote Raid Pass nie będą akceptowane.

Timed Research

Timed Research poświęcony Togeticowi będzie dostępny od 14:00 do 17:00. Ukończcie zadania związane z łapaniem tego Pokémona, aby zdobyć nawet pięć przedmiotów Sinnoh Stone!

Badania terenowe

Przygotowaliśmy Field Research poświęcony kwietniowemu wydarzeniu Community Day! Łapcie Togetica, aby zdobyć takie nagrody jak przedmioty Stardust czy Ultraballe!

Naklejki

Obracając PokéStopy, otwierając prezenty i kupując je w sklepie w grze, będziecie mogli uzyskać naklejki powiązane z wydarzeniem.

Podczas gry w Pokémon GO należy zwracać uwagę na swoje otoczenie i postępować zgodnie z wytycznymi lokalnych organów ds. zdrowia. Nadchodzące wydarzenia mogą ulec zmianie. Aby być na bieżąco, obserwujcie nasze profile w mediach społecznościowych, włączcie powiadomienia push i zapiszcie się do naszego biuletynu e-mail.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Niantic