„Konsjerżka Pokémonów” Netfliksa w technologii poklatkowej

Netflix i The Pokémon Company wyprodukują razem nowy serial „Konsjerżka Pokémonów” zrealizowany w technologii animacji poklatkowej.

„Konsjerżka Pokémonów”  wkrótce na Netflix - zapowiedź

Z okazji Dnia Pokemonów firmy Netflix i The Pokémon Company prezentują fanom pierwszą zapowiedź Haru i Psyduck — głównych bohaterów nowego serialu Konsjerżka Pokémonów zrealizowanego w technologii animacji poklatkowej Netflix zapowiedział serial Konsjerżka Pokémonów — ambitny projekt zrealizowany w technologii animacji poklatkowej, który powstanie w cenionej przez krytyków wytwórni dwarf studios.

Przeczytaj także: „Film Pokémon: Sekrety dżungli” w październiku na Netfliksie

Serial opowiada historię Haru, konsjerżki w ośrodku wypoczynkowym dla Pokémonów, i jej interakcji z Pokémonami i ich właścicielami, którzy są gośćmi kurortu.

Netflix z przyjemnością zaprezentuje fanom z Japonii i innych krajów serial „Konsjerżka Pokémonów”, który dostarczy im zupełnie nowych wrażeń wizualnych i fabularnych. W produkcji, która powstanie w ścisłej współpracy z The Pokémon Company, wykorzystana zostanie przełomowa technologia animacji poklatkowej osadzona w świecie Pokémonów. Cieszymy się też, że możemy zaprezentować ten nowy serial w Dniu Pokémonów i dostarczyć fanom nowych emocji z okazji tego wyjątkowego święta popularnej serii.

– powiedziała Minyoung Kim, wiceprezes ds. treści Netflix w Azji.

Obejrzyj oficjalną zapowiedź serialu „Konsjerżka Pokémonów”:

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Netflix Polska