„Miasteczko Twin Peaks” – wszystkie odcinki obejrzysz w SkyShowtime

Cały serial „Miasteczko Twin Peaks” (1. i 2. sezon) oraz kontynuacja „Twin Peaks” z 2017 roku dostępne są w Polsce do obejrzenia serwisie SkyShowtime.

Wszystkie odcinki serialu „Miasteczko Twin Peaks”

Mam świetne wieści dla fanów kultowego serialu Miasteczko Twin Peaks Davida Lyncha — serwis streamingowy SkyShowtime wreszcie dodał pierwsze dwa sezony serialu — tym samym w serwisie są już wszystkie odcinki wszystkich sezonów tej produkcji. Od momentu startu platformy 14 lutego 2023 roku, dostępna była tylko kontynuacja serialu Twin Peaks z 2017 roku. Serial z 1990 roku ostatnio dostępny był dla widzów w Polsce w serwisie HBO GO w 2017 roku, ale ze względów licencyjnych został z niego usunięty. Kontynuacja z kolei cały czas znajduje się także w bibliotece serwisu Amazon Prime Video.

Przeczytaj też: Hiszpański serial „Bosé” w SkyShowtime od 3 marca!

Teraz można obejrzeć wszystkie 30 odcinków (łącznie 1. i 2. sezon z lat 1990-91) serialu Miasteczko Twin Peaks oraz 18 odcinków kontynuacji serialu Twin Peaks z 2017 roku.

Dla tych, którzy nie znają serialu przypomnę, że w tym dramacie kryminalnym zmieszanym z dużą dawką surrealizmu Agent FBI Dale Cooper przyjeżdża do małego miasteczka Twin Peaks, aby rozwiązać sprawę morderstwa na pozór niewinnej licealistki Laury Palmer. W kontynuacji serii, 25 lat po zakończeniu śledztwa w sprawie morderstwa miejscowej nastolatki Laury Palmer agent FBI Dale Cooper powraca do uroczego miasteczka Twin Peaks, które w dalszym ciągu jest pełne tajemnic i czasem niewyjaśnionych zdarzeń.

Wszystkie odcinki serialu telewizyjnego z lat dziewięćdziesiątych zostały zremasterowane i można oglądać je w jakości HD w tradycyjnym w tamtym czasie formacie telewizyjnym 4:3. Trzeci sezon (kontynuacja z 2017) dostępna jest także w jakości HDTV i kręcony był już w nowym formacie obrazu 16:9.

„Miasteczko Twin Peaks” i „Twin Peaks” - wszystkie odcinki w SkyShowtime
„Miasteczko Twin Peaks” i „Twin Peaks” – wszystkie odcinki w SkyShowtime

Jak i gdzie oglądać online wszystkie odcinki serialu „Miasteczko Twin Peaks”?

W Polsce wszystkie odcinki Miasteczka Twin Peaks udostępnione są legalnie tylko w jednym serwisie — SkyShowtime.

Oglądaj online 1. i 2. sezon Miasteczka Twin Peaks (1990-91) w SkyShowtime:

Oglądaj online 1. sezon kontynuacji Twin Peaks (2017) w SkyShowtime:

Dostęp do serwisu SkyShowtime w Polsce można kupić w promocji, z okazji premiery, za połowę ceny. Oferta „za pół ceny na zawsze” dotyczy tylko nowych subskrypcji miesięcznych. Dostępna jest wyłącznie na stronie usługi SkyShowtime.com i obowiązuje do 11 kwietnia 2023 roku. Zamiast standardowej ceny miesięcznej subskrypcji SkyShowtime kwota promocyjna wynosi obecnie 12,49 zł miesięcznie lub (jeśli standardowe ceny ulegną zmianie) każdego miesiąca 50% aktualnej na dany moment ceny miesięcznej subskrypcji SkyShowtime aż do czasu rezygnacji. 

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: SkyShowtime Polska