Darmowy miesiąc do Apple TV+ (kod ważny do 10 maja 2023 r.)

Z okazji premiery „Real Madrit: Until The End” serwis streamingowy Apple TV+przygotował ofertę darmowego dostępu na miesiąc.

Oferta Apple TV+ 1 miesiąc bez opłat (kod ważny do 10 maja 2023)

Teraz każdy nowy oraz dotychczasowy użytkownik, który już kiedyś korzystał z Apple TV+, może skorzystać z oferty specjalnej na darmowy dostęp do biblioteki serwisu przez miesiąc.W każdym momencie można zrezygnować z usługi przechodząc do Ustawień Apple ID, aby uniknąć opłaty za kolejny miesiąc. Należy to zrobić co najmniej jeden dzień przed datą odnowienia, ponieważ subskrypcja jest odnawiana do momentu jej anulowania.

Choć Apple TV+ nie posiada przepastnej biblioteki treści, to od startu platformy w listopadzie 2019 roku pojawiło się w serwisie sporo dobrych produkcji, które doceniane są przez widzów oraz krytyków. Serwis sukcesywnie dodaje kolejne filmy i seriale, z których każdy znajdzie coś dla siebie. Na uwagę zasługują takie tytuły jak: Siostry na zabój, SEE, The Morning Show, Fundacja, Truth be Told, Shantaram, Ted Lasso, Teheran, Czarny ptak, Ekstrapolacje, Terapia bez trzymanki, Oszustwo, CODA, czy zapowiedziane Silos i TETRIS.

Cena subskrypcji Apple TV+ zależy od wybranej oferty. Przy zakupie urządzenia Apple dostajesz trzymiesięczną subskrypcję Apple TV+ w prezencie. Po bezpłatnym 7-dniowym okresie próbnym miesięczna subskrypcja kosztuje tylko 34,99 zł. Apple TV+ wchodzi także w skład pakietu Apple One, który dodatkowo obejmuje trzy inne usługi Apple w ramach jednej subskrypcji miesięcznej. Ceny planów Apple One zaczynają się już od 34,99 zł/miesiąc. Subskrypcja Apple Music dla studentów obejmuje teraz także bezpłatny dostęp do Apple TV+.

Jak aktywować darmowy miesiąc w Apple TV+?

Promocja powiązana jest z udostępnieniem dokumentu Real Madrit: Until The End. Z oferty mogą skorzystać nowi jak i powracający użytkownicy, którzy aktywują promocję do 10 maja 2023 roku. Zapoznaj się z warynkai promocji na stronie usługi.

Oferta Apple TV+ 1 miesiąc bez opłat (kod ważny do 10 maja 2023)
Oferta Apple TV+ 1 miesiąc bez opłat (kod ważny do 10 maja 2023)

Szczegóły oferty znajdziesz pod adresem: apple.co/realmadridgift.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Apple TV+