Hiszpański serial „Bosé” w SkyShowtime od 3 marca!

Dzisiaj SkyShowtime ogłosił również dwa hiszpańskojęzyczne SkyShowtime Originals, które wkrótce trafią do usługi, długo oczekiwany Bosé i Los Enviados.

Serial „Bosé” – SkyShowtime Original

Dziś SkyShowtime został uruchomiony na pozostałych rynkach Europy Środkowej i Wschodniej, w tym w Albanii, Czechach, na Węgrzech, w Kosowie, Macedonii Północnej, Polsce, Rumunii i na Słowacji. Uruchomienie usługi w Hiszpanii i Andorze 28 lutego 2023 roku zakończy pomyślne wdrożenie SkyShowtime.

Premiera SkyShowtime w Hiszpanii rozpoczyna się od zapowiedzi nowego lokalnego serialu Bosé, opowiadającego o życiu Miguela Bosé. Serial wyprodukowany został przez Paramount wraz z „Los Enviados” – jednocześnie inauguruje katalog oryginalnych tytułów wspólnej platformy Comcast i Paramount Global, które oficjalnie wylądują w Hiszpanii 28 lutego. Bosé można będzie oglądać w SkyShowtime od 3 marca 2023 roku

José Pastor i Iván Sánchez grają Miguela w różnych momentach jego życia. Ponadto w obsadzie znaleźli się Nacho Fresneda (Luis Miguel Dominguín), Valeria Solarino (Lucía Bosé), Alicia Borrachero (La Tata), Ana Jara (najlepsza przyjaciółka piosenkarza), José Sospedra (Pablo Alborch), Miguel Ángel Muñoz ( Julio Iglesias) i Mariela Garriga (Giannina Facio).

Miguel Bosé od urodzenia przełamywał schematy i wymyślał własne, poza sztywnymi konwencjami narzuconymi w czasach, gdy dorastał. Miguel, którego postać jest równie uwodzicielska, co destrukcyjna, zawsze był bardzo zazdrosny o swoją prywatność i niewielu zna jego historię.

Po raz pierwszy Miguel podzieli się częścią swojego życia prywatnego, ze swoimi mocnymi i słabymi stronami artysty o wyjątkowej i bardzo rozpoznawalnej osobowości. Serial przeniesie widzów w różne momenty z jego życia i kariery, które rozpoczęły się pod koniec lat 70. minionego wieku.

Obejrzyj zwiastun serialu Bosé:

Inne zapowiedzi w SkyShowtime na nadchodzące miesiące

Ponadto firma ogłosiła, że kilka nowych i ekskluzywnych seriali będzie miało swoją premierę na SkyShowtime w nadchodzących miesiącach, w tym Fatal Attraction i Grease: Rise of the Pink Ladies, a także A Town Called Malice, Lioness, Rabbit Hole. Druga część piątego sezonu Yellowstone (S5 Part B) będzie miał swoją premierę w nadchodzących miesiącach.

W zeszłym miesiącu, w ramach dużej umowy nabycia programów, SkyShowtime ogłosił również, że nabył wyłączne prawa w całej Europie do 21 HBO Max European Originals, w tym 168 odcinków oryginalnych programów fabularnych. Trzy nigdy wcześniej niewidziane programy będą oznaczone jako SkyShowtime Originals i będą miały swoje światowe premiery w SkyShowtime. Należą do nich ID (Finlandia i Szwecja), The Winner (Czechy i Słowacja) oraz Warszawianka (Polska). Ponadto drugi sezon Por Ho Por B (Hiszpania) również będzie miał swoją premierę w SkyShowtime. Przejęcie przyspiesza wejście SkyShowtime do oryginalnych seriali i wzmocni nadchodzącą ofertę lokalnych treści na wszystkich terytoriach.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: SkyShowtime