Nowa gra „Peridot” od Niantic już 9 maja!

W nowym zwiastunie, firma Niantic ogłosiła datę premiery swojej nowy gry mobilnej zatytułowanej „Peridot”.

„Peridot” od Niantic zadebiutuje 9 maja 2023 roku

Rozgrywka będzie ona polegała na opiece nad wirtualnym, magicznym zwierzątkiem, które może rozwijać się i eksplorować świat dzięki swojemu opiekunowi – takie tamagotchi na smartfony. Twórcy zapewniają, że każdy stworek Peridot jest w 100% unikalny. Dzieje się tak dlatego, że dziedziczy mieszankę genów od swoich rodziców. DNA może uczynić je niebieskimi, czarnymi, metalicznymi, rozmytymi, a nawet sprawdzić, że będą posiadać kozie rogi, duże uszy, krzaczaste ogony i nieskończoną liczbę innych cech.

Codziennym zadaniem każdego opiekuna w grze będzie zapewnienie swoim stworkom zdrowia i miłości. Będzie można o to zadbać poprzez karmienie zwierzątka, bawienie się z nim oraz zabieranie go na rozmaite przygody. Przy odpowiedniej opiece z Twojego Peridota wyrośnie nastolatek, a następnie dorosły, który będzie mógł wykluć nową generację stworków. 

Jestem podekscytowany, że mogę dostarczyć kilka dobrych wiadomości: Peridot zostanie globalnie uruchomiony 9 maja, ale już dziś rozpoczynamy wstępną rejestrację w App Store i Google Play, więc pamiętajcie, aby zapisać się już teraz i otrzymać informację, kiedy Peridot będzie dostępny dla Was.

 – powiedział David Hollin, dyrektor kreatywny oraz twórca Peridot

Niantic zdradził, że każdy, kto zarejestruje się i zagra w Peridot w ciągu pierwszych dwóch tygodni od premiery, będzie mógł otrzymać ekskluzywne dodatki, takie jak np. imprezowy kapelusz. 

Zarejestruj się tutaj, aby jako jeden z pierwszych zagrać w Peridota!

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Niantic